2011

Open dubbel

  1. Collignon Frederic - Dehoest Davy (Limburg)
  2. Appeltans Sven - Tesseur Tony (Limburg)
  3. Kersemans Mathias - Belmans Tim ( O-VL,Limburg)

Open enkel

  1. Van Der Eecken Christophe (O-Vl)
  2. Van Doninck Johnny (CBKA)
  3. Lembrechts Dennis (CBKA)

Masters dubbel

  1. Van de Cauter Tom - Strijmeers Steve (O-VL)
  2. Siongers Sven - Eliaerts Randy (ATC)
  3. Mertens Gino - Erygit Halil (ATC-Limb)

Masters enkel

  1. Coninx Peter ( Limburg)
  2. Eryigit Halil (Limburg)
  3. Kiss Peter (CBKA)

1e dubbel

  1. Van Der Eecken Christophe - Carijn Karel (O-VL/Limb)
  2. Appeltans Sven - Tesseur Tony (Limburg)
  3. Verlinden Dietrich - Six Eddy (W-Vl)

1e enkel

  1. Van Der Eecken Christophe (O,VL)
  2. Tesseur Tony (Limb)
  3. De Clerck Tim (ATC)

2e dubbel

  1. Meurmans Johnny - Cochet Dimitri (Limb)
  2. Remmers Gunther - Van Doninck Johnny (CBKA)
  3. Horemans Mike - Mathews Jordan (ATC)

2e enkel

  1. Meurmans Johnny (Limb)
  2. Hamblok Lorenz (Limb)
  3. Van Donick Johnny (CBKA)

3e dubbel

  1. Pelsmakers Bert - Huyen Kevin (CBKA)
  2. Meurmans Jimmy - Martens Davy (Limburg)
  3. Tsyen Raf - Wilms Rob (CBKA)

3e enkel

  1. Six Jordy (W-Vl)
  2. Huynen Kevin (CBKA)
  3. Van Bergen Jos (CBKA)

4e dubbel

  1. Bertels Thomas - De Hondt Hans (Limburg)
  2. Lavreysen Tim - De Leender Roel (Limb)
  3. Milants Wouter - Baldewijns Jordy (Limb)

4e enkel

  1. Lavreysen Tim (Limburg)
  2. De Hondt Hans (Limburg)
  3. Segal Nasja (ATC Antwerpen)

Dames dubbel

  1. Daelman Vicky - Keppens Lynn (ATC)
  2. Segal Nasja - Boey Ann (ATC)
  3. Huybrechts Wendy - Lamsens Elien (ATC/W-Vl)

Dames enkel

  1. Lamsens Elien (W-VL)
  2. Segal Nasja (ATC)
  3. Boey Ann (ATC)

Gemengd

  1. Pauwels Stijn - Peeters Marjolein (Limb)
  2. Eyigit Hallil - Keppens Lynn (Limb/ATC)
  3. Ney Wesley - Boey Ann (ATC)

Veteranen enkel

  1. Van Saet Hendrik (CBKA)
  2. Mathews Jordan (ATC)
  3. De Pre Patrick (O-VL)

Veteranen dubbel

  1. Van Bergen Jos - Willekens Walter (CBKA)
  2. Claeskens Patrick - De Rijk Ronny (Limburg)
  3. De Pre Patrick - Van Der Cammen Marc (CBKA)

Beker van België

  1. Martinique 1 (ATC)
  2. Den Arend 1(CBKA)
  3. Central(West-Vlaanderen)

Kampioen van België

  1. Bruudruuster(Oost-Vlaanderen)
  2. La Paix FBFTA (Brabant)

Interclub 1e

  1. Den Arend 1 (CBKA)
  2. Martinique 1 (ATC)
  3. The Mariobrothers (Regio Oost)

Interclub 2e

  1. Smiley's(CBKA)
  2. Marino Boys(Regio Oost)
  3. Rock & Rules(Oost-Vlaanderen)

Interclub 3e

  1. Royal Duvels (CBKA)
  2. Carré (Regio Oost)
  3. De Dégoutantjes (ATC)

Interclub 4e

  1. Pitbulls (Oost-Vlaanderen)
  2. Mike Boys (Regio Oost)
  3. Weer te Laat (ATC)