2003

Open dubbel

  1. Tom Van de Cauter - Kurt Van de Cauter (O.VL/O.VL)
  2. Van Loffeld Ronny - Windmolders Alain (Limburg)
  3. De Pauw Robby - Schmit Jean-Pierre (Brabant)

Open enkel

  1. Schurmans Johan (CBK Antwerpen)
  2. Ragheno Tanguy (ATC)
  3. Henderyckx Yves (Brabant)

Masters dubbel

  1. Van de Cauter - Van de Cauter (Oost-Vlaanderen)
  2. Van Loffeld - Thys (Limburg)
  3. Coessens Andy - Lepercq Koen (Oost-Vlaanderen)

Masters enkel

  1. Clapdorp Fred

1e dubbel

  1. Grimonpont - Van Roosbroeck (Oost-Vl / Antw)
  2. Delannoy - Paridaens Mike (Oost-Vlaanderen)
  3. Van Damme -Van der Linden (Antwerpen)

1e enkel

  1. Broes Jurgen (CBK Antwerpen)
  2. Strijmeers Steve (O-Vl)
  3. Van Saet Hendrik (CBK Antwerpen)

2e dubbel

  1. Kersemans - Belmans (Limburg)
  2. Wustenberghs - Sterckx (Limburg)
  3. Van Hees - Wilms (Lim.)
    Van Eyck - Stogall (Bra)

2e enkel

  1. Metten Erwin (Limburg)
  2. Henderyckx Yves (Brabant)
  3. Ysschol Tom (Limburg)

3e dubbel

  1. Van Loock - Schoovaerts (Antw.)
  2. Elskens - Van den Eynde (Antw.)
  3. Van der Sypt - Van der Haegen (O-Vl)

3e enkel

  1. Verluyten Tom (Limburg)
  2. Bartholomeus Raf (Limburg)
  3. Fertinel Olaf (CBK Antwerpen)

4e dubbel

  1. Van Acker - Carden (O-Vl)
  2. Bauthé - Craeye (O-Vl)
  3. Van Landschoot Rik- Van Landschoot Karel (O-Vl)

4e enkel

  1. Van den Brulle Jo (O-Vl)
  2. Maerevoet Tim (CBK Antwerpen)
  3. Joris Davy (Limburg)

Dames dubbel

  1. De Lagrensse - Kouijzer (O-Vl / Antw.)
  2. Knaepen - Billen (Lim)
  3. Cleeren - Ghys (Lim)

Dames enkel

  1. Delagrense Kathy (O-Vl)
  2. Verelst Cindy (CBK Antwerpen)
  3. Bollez Kim (W-Vl)

Gemengd

  1. Delagrense Kathy - Van de Cauter Tom (O-Vl)
  2. Knaepen - Windmolders Alain (Lim)
  3. Martines - Clavel (Bra)

Veteranen enkel

  1. Winkeleer Eric (CBK Antwerpen)
  2. Kerkhofs Pierre (ATC)
  3. De Clerq Helmoed (CBK Antwerpen)

Veteranen dubbel

  1. Kohnen - Bertrand (Luik)

Beker van België

  1. MTV Kortessem (Limburg)
  2. La Paix (Brabant)

Kampioen van België

MTV Kortessem (Limburg)

Interclub 1e

  1. Paradise (CBK Antwerpen)
  2. Stormvogels (O-Vl)
  3. Wimmix 1 (ATC)

Interclub 2e

  1. Le Centre (Luik)
  2. Happy Boys (Limburg)
  3. West 1 (CBK Antwerpen)

Interclub 3e

  1. Metro (Limburg)
  2. Pemberton (Brabant)
  3. Het Centrum (CBK Antwerpen)

Interclub 4e

  1. Klompke (Limburg)
  2. Venusvrienden (O-Vl)
  3. D'amateurekes (W-Vl)