2001

Open dubbel

  1. Fred Van den Bemden - Raymond Peeters (Lim/Lim)
  2. Wuyts Werner - Wuyts Dirk (Antw)
  3. Vandecauter Tom - Coessens Andy (O-Vl)

Open enkel

  1. Van de Cauter Tom (Oost-Vlaanderen)
  2. De Hoest Davy (Limburg)
  3. De Schouwer Patrick (Brabant)

Masters dubbel

  1. Collignon Frederic - Collignon Francis (Limb)
  2. Eerdekens David - Daens Benny (Limb)
  3. Saban Ismael - Zeggers Aldo (Brab/Limb)

Masters enkel

  1. Coessens Andy (Brabant)
  2. Neysmans Tom (Limburg)
  3. Wuyts Dirk (Antwerpen)

1e dubbel

  1. Van Damme Geert - Deprez Lieven (O-VL)
  2. Bourgeois Frederic - Bourgeois Christophe (O-VL)
  3. Jacquemin Francis - Meacci Gianni (Luik)

1e enkel

  1. Van de Cauter Tom (Oost-Vlaanderen)
  2. Grimonpondt Phillippe (Oost-Vlaanderen)
  3. De Pauw Robby (Oost-Vlaanderen)

2e dubbel

  1. Huwe Henkie - De Clercq Peter (O-VL)
  2. De Temmerman - Roos Koen (O-VL)
  3. Van Hee Tom - Proot Gino (W-VL)

2e enkel

  1. Clavelle Fangio (Henegouwen)
  2. Verwimp Kris (Antwerpen)
  3. Haeck Christiaan (Oost-Vlaandderen)

3e dubbel

  1. Opdebeeck Omar - Oliviers David (Antw)
  2. De Meyer Christophe - Van Weymaarsch Steven (O-VL)
  3. Blancquaert Robin - Van Weymaarsch Frederic (O-VL)

3e enkel

  1. De Sutter Robby (Oost-Vlaanderen)
  2. Noppe Wim (Oost-Vlaanderen)
  3. Oliviers David (Antwerpen)

4e dubbel

  1. Peeters Nico - Joris Gert (Limb)
  2. Wickman Orwig - Planchon Andy (O-Vl)

4e enkel

  1. Schoot Dave (Oost-Vlaanderen)
  2. Vermeulen Alex (Antwerpen)
  3. Van Driessche Kim (Oost-Vlaanderen)

Dames enkel

  1. Coquyt Ann - Van De Vijver Katrien
  2. Noblesse Martin - Bergé Sonja (Limb)
  3. Hauben Ingrid - Delagrense Kathy (Limb/O-VL)

Dames enkel

  1. Tavernier Virginie (West-Vlaanderen)
  2. Noblesse Martine (Limburg)
  3. Cocquyt Ann (Oost-Vlaanderen)

Gemengd

  1. Hauben Ingrid - Collignon Frederic (Limburg)
  2. Ruyssinck Evi - De Kegel Yves (OVL)
  3. Van den Berghe Nathalie - Zeggers Aldo (Limburg)

Veteranen enkel

  1. De Wolf Luc (Oost-Vlaanderen)
  2. Hauben Maurice (Limburg)

Veteranen dubbel

  1. Kohnen Armand - Bertrand Christian (Luik)
  2. Van den Brande Luc - Ackou Udo (O-VL)
  3. De Wolf Luc - Roelandt Guy (O-VL)