2000

Open dubbel

  1. De Beuckelaer - Simons Mario
  2. Nijsmans - De Hoest Davy
  3. Collignon Frederique - Collignon Francis

Open enkel

  1. Collignon Frederique  (Limburg)
  2. Windmolders Alain  (Limburg)
  3. Peeters Dirk

Masters dubbel

  1. De Beuckelaer Danny- Simons Mario
  2. Collignon Frederique- Collignon Francis
  3. Fournier Patrick- Anastasio Michel

Masters enkel

  1. Collignon Frederique  (Limburg)
  2. De Schouwer Patrick (Brababt)
  3. Vandenbemden Frank (Limburg)

1e dubbel

  1. Van Damme - Delagrense (O.VL./O.VL.)
  2. Coenen - Pavan (Lim./Lim.)
  3. Nelis - Brugmans (Lim./Lim.)

1e enkel

  1. Brugmans Nico (Lim.)
  2. Schildermans Guy (Lim.)
  3. Van Houtte Michel (W. VL.)

2e dubbel

  1. Van de Cauter - Van de Cauter (O.VL./O.VL.)
  2. Windmolders - Kempeneers (Lim./Lim.)
  3. Digneffe - Benoit (Lim./Lim.)

2e enkel

  1. Windmolders Alain (Lim.)
  2. Torfs Johan (Antw.)
  3. Digneffe Benoit (Antw.)

3e dubbel

  1. Metten-Roelandt (Lim./O.VL.)
  2. Bamps - Hendrickx (Lim./Lim.)
  3. Gorgiadis- Schillebeekx (Bra./Bra)

3e enkel

  1. De Preter Tom (Antw.)
  2. Clotz Gerard (Bra.)
  3. Havelaerts Daniel (Antyw.)

4e dubbel

  1. Hulshagen - Herckens (Lim./Lim.)
  2. Bamps - Appeltans (Lim./Lim.)
  3. De Preter-Van Cauwenbergh (Antw./Antgw.)

4e enkel

  1. Herckens Mario (Lim.)
  2. De Preter Bart (Antw.)
  3. Van Cauwenberghe Serge (Antw.)

Dames dubbel

  1. Daeleman - Kouijzer (Antw./Antw.)
  2. Hauben - Delagrense (Lim./O.VL.)
  3. Knaepen - Noblesse (Lim./Lim.)

Dames enkel

  1. Tavernier Virginie (W.VL.)
  2. Noblesse Martine (Lim.)
  3. Hauben Ingrid (Lim.)

Gemengd

  1. Collignon F. - Hauben I. (Lim./Lim.)
  2. Van de Cauter T. - D'Hondt A. (O.VL./O.VL.)
  3. Windmolders A.-Knaepen S. (Lim./Lim.)

Veteranen enkel

  1. Cafferata Henri (Liège)
  2. Stevens Maurice (Limburg)
  3. Hauben Maurice (Limburg)

Veteranen dubbel

  1. Clotz - Ackou (Bra./Bra.)
  2. Naka - Cafferata (Liège/Liège)
  3. Kohnen - Bertrand Liège/ Liège)

Beker van België

  1. La Paix (Brabant)
  2. Les Cocqs (Liège)
  3. Express (Antwerpen)

Kampioen van België

  1. MTV Kortessem (Limburg)
  2. Peynet (Brabant)

Interclub 1e

  1. TGV (Liège)
  2. VKC (Limburg)
  3. Têtes Bruléés (Brabant)

Interclub 2e

  1. De Welpen (O.VL.)
  2. Dominique boys (Limbuirg)
  3. Muske (Antwerpen)

Interclub 3e

  1. RKC (Limburg)
  2. t Hertje (Antwerpen)
  3. Ondankshotters (W.VL.)

Interclub 4e

  1. Entrepotes (W.VL.)
  2. Ondankshotters II (W.VL.)
  3. Sax (Limburg)