1999

Open dubbel

  1. Gaetani - Caferata 
  2. Vanheeswijck - Simons Mario
  3. Coessens Andy - Delagrense Franqui

Open enkel

  1. Nijsmans Tom 
  2. Zeggers Aldo 
  3. Braeken Eric 

Masters dubbel

  1. Livet-Pitch
  2. Gaetani-Braeken
  3. Vandenbemden-Bollen 

Masters enkel

  1. Collignon Frederique
  2. Zeggers Aldo
  3. Lecocq Filip

1e dubbel

  1. Gourmala Mohamed/ Laamari Said
  2. Melachrinidis Joannis/Lacroix Marc
  3. Soetewey Gerry/Vets Kris

1e enkel

  1. Nijsmans Tom
  2. Despretz Kris 
  3. Van Saet Hendrik 

2e dubbel

  1. Pirlet/Doucet
  2. Deldime/Lambert
  3. Schellens/Elsen

2e enkel

  1. Pirlet Ilia
  2. Van de Cauter Tom
  3. Doucet Patrick

3e dubbel

  1. Schurmans Johan/Van Genechten Koen
  2. Stas Marc/Martens Filp
  3. Golamaully Joel/Van Slagmuylders Steve

3e enkel

  1. Noppe Wim (Oost-Vlaanderen)
  2. Schurmans Johan (Antwerpen)
  3. Peeters Steve (Brabant)

4e dubbel

  1. Van Der Sijpt Eddy - Roos Koen
  2. Allard Thierry - Fransen Valeer
  3. Eeckhout Peter - Missiaen Gunther

4e enkel

  1. Roos Koen (Oost-Vlaanderen)
  2. Bourgeois Frederic (Oost-Vlaanderen)
  3. Van Der Sijpt Eddy (Oost-Vlaanderen)

Dames dubbel

  1. Kouyzer Ines/Daelman Vicky
  2. Noblesse Martine/Bergé Sonja
  3. Hauben Ingrid/Delagrense Katy

Dames enkel

  1. Noblesse Martine
  2. Bergé Sonja
  3. Kouyzer Ines

Gemengd

  1. Collignon Fred/ Hauben Ingrid
  2. Coessens/Kouyzer
  3. Vandenbemde/Noblesse

Veteranen enkel

  1. Caferatta Henri Limburg
  2. De Groof Johnny Brabant
  3. Zappitelli Pasqualle Liège

Veteranen dubbel

  1. Mertens Luc - Van Eynder Francois
  2. Kohen Armand - Bertrand Christian
  3. Maka Leopold - Haidona Melchior

Beker van België

  1. Les Cocqs MM (Liège)
  2. MTV Kortesem (Limburg)
  3. Cartouchke (Limburg)

Kampioen van België

  1. KC Peynet (Brabant)
  2. Les Cocqs MM (Liège)

Interclub 1e

  1. Bulls (Antwerpen)
  2. Jefkes (Oost-Vlaanderen)
  3. The Killers (Brabant)

Interclub 2e

  1. Pigs 1 (Brabant)
  2. Aberboys (Antwerpen)
  3. Mont Michel (Liège)

Interclub 3e

  1. Muske (Antwerpen)
  2. WiekieWiekies (Oost-Vlaanderen)
  3. Pavillon2 (Brabant)

Interclub 4e

  1. Marvanboys (Limburg)
  2. Cent Noms (Brabant)
  3. El Condor (Oost-Vlaanderen)