Erelijst

De erelijsten van de Belgische Kampioenschappen, van 1950 tot nu!

Selecteer het jaartal hierboven.

Indien bepaalde uitslagen onvolledig zijn, aarzel dan niet om ons te contacteren.

 

Graag bedanken we Maurice Hauben, voor het verzamelen van deze informatie.

2020

Afgelast wegens coronavirus

2019

Georganiseerd door BTLB TROV Oost-Vlaanderen

Open dubbel

  1. ANDY COESENS - FREDERIC COLLIGNON
  2. JOHNNY MEURMANS - PIETER JANSSEN
  3. ALAIN WINDMOLDERS - TOMMY IGNOUL

Open enkel

  1. FREDERIC COLLIGNON  
  2. ANTHONY BRACKE
  3. ALEXANDER VANWALLEGHEM

1e dubbel

  1. TOM VAN DE CAUTER - STEVE GOOVAERTS 
  2. CHRISTOPHE VAN DER EECKEN - OLIVIER DECAVEL
  3. ALEXANDER VANWALLEGHEM - DIETRIK DECAPMAKER.

1e enkel

  1. CHRISTOPHE VAN DER EECKEN 
  2. CHRISTOPHE HERALY 
  3. MILAN HOORNAERT

2e dubbel

  1. YOO CHAN ARTOIS - KENNY BOECKAERTS
  2. NIKO SEGERS - AMIN GOURAD
  3. ROBBY DE BRANDT - PIETER CORNU

2e enkel

  1. JONAS T SYEN 
  2. NICKY VAN DER STRAETEN
  3. DIMITRI DECEMBRY

3e dubbel

  1. MIKE TEUCHIE - MARK GIELEN 
  2. ANTHONY BREULS - MICHAEL COPPEZ
  3. BERT VANDEGAER - ROEL VERWIMP

3e enkel

  1. KEVIN BERTELS 
  2. CHRISTOPHER GUELFI 
  3. MIKE TEUCHIE

4e dubbel

  1. HANS DEMEYERE - JUSTIN VANHOORELBEKE  
  2. EDDY VAN DER SIJPT - COLINE BRODKOM
  3. BRIAN DE BRUYN - VINCENT REYNDERS

4e enkel

  1. JUSTIN VANHOORELBEKE 
  2. JOEL STOUFFS 
  3. BRAM VANACKER

Dames dubbel

  1. Ann Boey - Nasja Segal
  2. Lynn Keppens - Wendy Huybrechts
  3. Coline Brodcom - Ellen Van Der Sijpt

Dames enkel

  1. NASJA SEGAL 
  2. ELLEN VAN DER SIJPT 
  3. LYNN KEPPENS

Veteranen dubbel

  1. MARIO SIMONS - WERNER WUYTS  
  2. LUCIEN ROEKENS - DIETRIK DECAPMAKER
  3. PASCAL MOONEN - CHRISTIAAN VAN MOSSEVELDE

Veteranen enkel

  1. YVES HENDERYCKX  
  2. CHRISTIAAN VAN MOSSEVELDE
  3. WERNER WUYTS

Gemengd

  1. NELE MISSOTTEN - ASSAD BEN EL MOSTAPHA
  2. ANDY COESENS - ELLEN VAN ONCKELEN
  3. STEVE TERNEUS - STEFANIE MEYEN

Beker van België

  1. Banzai (CBK - LIM)
  2. Ratabar (FBFTA - BXL)
  3. Djingolo's (VTB - WVL)
    Vertier (CBKA - ANT)
  4.  
  5. Principado (BTLB - OVL)

Interclub 1e

  1. Banzai (CBK - LIM)
  2. Ratabar (FBFTA - BXL)

 

Interclub 2e

  1. Bottle shotters (VTB - WVL)
  2. De Kluizenaars (BTLB - OVL)
  3. Bikoro 2 (CBKA - ANT)
    TVC Hechtel (CBK - LIM)

Interclub 3e

  1. Hallepoort (CBK - LIM)
  2. Mascot (VTB - WVL)
  3. Der op of der onder (ATC - ANT)
    ’t Was er nor Gesmeten (BTLB - OVL)
  4.  
  5. Beneden den berg (CBKA - ANT)
    Ratabar 2 (FBFTA - BXL)

Interclub 4e

  1. Kaffeeken (CBK - LIM)
  2. RV3 (ATC - ANT)
  3. Imeland (BTLB - OVL)
    Banania (CBKA - ANT)
  4.  
  5. D’Afspraak (VTB - WVL)

2018

Georganiseerd door VTB - West-Vlaanderen

Open dubbel

  1. Collignon Frederic - Coessens Andy
  2. DECAVEL OLIVIER - Van der Eecken Chhristophe
  3. Deldime Didier - Fournier Patrick

Open enkel

  1. VANWALLEGHEM ALEXANDER
  2. VAN DE CAUTER TOM
  3. COESENS ANDY

1e dubbel

  1. Saban Ismael - Timmers Ryan
  2. VAN DE CAUTER TOM - STEEMAN DIETER
  3. VANWALLEGHEM MIGUEL - VANWALLEGHEM ALEXANDER

1e enkel

  1. VAN DER EECKEN CHRISTOPHE
  2. Timmers Ryan
  3. VANWALLEGHEM MIGUEL

2e dubbel

  1. VANDENBEMDEN Kenny - Decembry Dimitri
  2. Houtmeyers Rob - Uyttebroeck Jan
  3. Crabbe Jens - Vandermeeren Cedric

2e enkel

  1. DESCHEEMAEKER GILLES
  2. Verbinnen Robby
  3. Buyens Kris

3e dubbel

  1. D'Hayer Mathieu - Rom Werner
  2. Tasdemir Kadir - Taher Rachid
  3. Joris Davy - LAENEN KEVIN

3e enkel

  1. Taher Rachid
  2. Peeters Thomas
  3. Fallier Marc

4e dubbel

  1. PEETERS VINCENT - VANDERSCHUEREN JORN
  2. Verreet Tom - Dillien Nathan
  3. Vandenbroeck Kristof - VAN GUCHT ANTON

4e enkel

  1. GIELEN MARK
  2. Vervoort Glenn
  3. DE SAEDELEIR SVEN

Dames dubbel

  1. DAELMAN VICKY - KEPPENS LYNN
  2. VITA TAMARA - Meyen Stefanie
  3. LAMSENS ELIEN - Huybrechts Wendy

Dames enkel

  1. LAMSENS ELIEN
  2. Van Der Sijpt Ellen
  3. Missotten Nele

Veteranen dubbel

  1. Guerreiro Vitor - HENDERYCKX YVES
  2. VANHOUTTE MICHAEL - DECAPMAKER DIETRIK
  3. Verwimp Kris - Vervecken Koen

Veteranen enkel

  1. Willekens Walter
  2. Guerreiro Vitor
  3. VAN MOSSEVELDE CHRISTIAAN

Gemengd

  1. Terneus Steve - Meyen Stefanie
  2. DAELMAN VICKY - STEEMAN DIETER
  3. WEYTS SAM - VERCAEMERE ANNELORE

Beker van België

  1. BANZAI
  2. DEN AREND
  3. PRINCIPADO

Interclub 1e

  1. BANZAI
  2. ROS AMIGOS
  3. t VERTIER

Interclub 2e

  1. SJARELS&JARELTS
  2. CRAZY HORSE
  3. IEJNEN EN WEG

Interclub 3e

  1. MAASKANTJE
  2. ROYAL BOWL
  3. BIERHOF

Interclub 4e

  1. CAFE COMM.
  2. SHERU'S
  3. DEN TREKKER

2017

Locatie: Zandhoven

Open dubbel

  1. COLLIGNON Frederic - COESENS Andy
  2. VAN DE CAUTER Tom - TIMMERS Ryan
  3. VAN MOSSEVELDE Massimo - VAN MOSSEVELDE Christiaan

Open enkel

  1. COLLIGNON Frederic
  2. COESENS Andy
  3. STEEMAN Dieter

1e dubbel

  1. BAECK Sam - STEEMAN Dieter
  2. APPELTANS Sven - ALLARD Niko
  3. COESENS Andy - GRIMONPONT Philip

1e enkel

  1. NEEFS Tim
  2. TIMMERS Ryan
  3. VAN DER EECKEN Christophe

2e dubbel

  1. SMULDERS Michael - LEMMENS Tom
  2. VERCAMMEN Dieter - LAMBERT Yann
  3. DEREZE Sven - VANDENBEMDEN Kenny

2e enkel

  1. VANDENBEMDEN Kenny
  2. LEMMENS Tom
  3. LOOCKX Rob

3e dubbel

  1. VANHOUTVEN Jurgen - GOYENS Jitse
  2. ONGENA Kenneth - VAN DEN BERGEN Johnny
  3. NICOLOSI Giuseppe - MAKA Leopold

3e enkel

  1. DE WITTE Andreas
  2. KESSELS Joos
  3. HOSTE Dieter

4e dubbel

  1. GOVAERT Elke - VANWALLEGHEM Miguel
  2. BIEBUYCK Kenzo - DESCHRIJVER Gianni
  3. WINTERS Sam - POETS Kevin

4e enkel

  1. Steven Roziers
  2. Kenzo Biebuyck
  3. Sam Winters

Dames dubbel

  1. VAN DER SIJPT Ellen - NEIRYNCK Annik
  2. MANDL Regina - MEYEN Stefanie
  3. GOVAERT Elke - VERCAEMERE Annelore

Dames enkel

  1. VERCAEMERE Annelore
  2. VAN DER SIJPT Ellen
  3. KNAEPEN Jessica

Veteranen dubbel

  1. DEVITO Roberto - COLLIGNON Francis
  2. PEETERS Dirk - BUYENS Kris
  3. AJERRAR Ahmed - GUERREIRO Vitor

Veteranen enkel

  1. VAN BERGEN Jos
  2. AJERRAR Ahmed
  3. VERWIMP Kris

Gemengd

  1. VAN DE CAUTER Tom - KEPPENS Lynn
  2. TIMMERS Ryan - TIMMERS Nastasja
  3. EMBRECHTS Vicky - NEEFS Tim

Beker van België

  1. BANZAI Luik (CBK - Lim)
  2. SOCCER BOYS (ATC - Ant)
  3. ROS AMIGOS (BTLB - OVL)

Interclub 1e

  1. BANZAI (CBK - Lim)
  2. DEN AREND (CBKA - Ant)
  3. DJINGOLO's 1 (VTB - WVL)

Interclub 2e

  1. STAAFJARELKES (CBK - Lim)
  2. SCHUTTERSHOF (CBKA - Ant)
  3. FORZA (BTLB - OVL)

Interclub 3e

  1. LIQUIDOSHOOTERS (CBK - Lim)
  2. POOTJE BINNEN (CBKA - Ant)
  3. BOTTLE-KICKERS (VTB - WVL)

Interclub 4e

  1. BOUNCING BALLS (BTLB - OVL)
  2. SONJA TEAM (CBK - Lim)
  3. KOEISTJEIT (CBKA - Ant)

2016

Open dubbel

  1. COESENS Andy/COLLIGNON Frederic//OVL.Trov/OVL.Trov
  2. BEN EL MOUSTAPHA Asaad/VAN MOSSEVELDE Christiaan//OVL. Trov/OVL.Trov
  3. DE CLERCK Tim/VAN GASTEL Johan//ANTW ATC/ANTW ATC

Open enkel

  1. TIMMERS Ryan/R.O. Lim
  2. DIAZ-ARROYO Giovanni/O.VL.Trov
  3. STEEMAN DieterO.VL.Trov

1e dubbel

  1. COESENS Andy - DIAZ-ARROYO Giovanni//O.VL.Trov/O.VL.Trov
  2. VANWALLEGHEM Alexander - DEMOEN Hendrik//W.VL VTB/W.VL VTB
  3. DUPON Bart - DUPON Dries//W.VL.VTB/W.VL.VTB

1e enkel

  1. DIAZ-ARROYO Giovanni/O.VL.Trov
  2. BAECK Sam/O.VL.Trov
  3. DUPON Dries/W.VL. VTB

2e dubbel

  1. NEEFS Tim/GEUDENS Nick//ANTW CBK/ANTW CBK
  2. HEYLEN Steff/UYTTERHAEGEN Koen//O.VL Trov/O.VL Trov
  3. SIMONS Bart/VERCAMMEN Dieter//ANTW ATC/ANTW ATC

2e enkel

  1. VAN DONINCK Johnny/W.VL. VTB
  2. HEYLEN Steff/O.VL. Trov
  3. UYTTERHAEGEN Koen/O.VL. Trov

3e dubbel

  1. TADEMIR Kadir - DE WITTE Andreas//R.O.Lim/O.VL.Trov
  2. VLAMINCK Wesley - VERSTREPEN Kenneth/O.VL.Trov/ANTW CBK
  3. BIJNENS Filip - VANBRABANT Brecht//R.O. Lm

3e enkel

  1. BOUSHABA Tarek/R.O. Lim
  2. SELLEKAERTS Yens//R.O. Lim
  3. HOEBEKE Davy/O.VL. Trov

4e dubbel

  1. LAENEN Kevin/VAN DYCK Wouter//R.O. Lim/R.O. Lim
  2. DEBLIER Kenneth/GOYENS Jitse//R.O.Lim/R.O.Lim
  3. DE CALUWE Jeffrey/VANDERBEKE Steven//W.VL.VTB/W.VL.VTB

4e enkel

  1. VANDERBEKE Steven/W.VL.VTB
  2. MODAERT Arjen/W.VL.VTB
  3. BOLDERS Henri/ANTW ATC

Dames dubbel

  1. VAN DER SIJPT Ellen / NEIRYNCK Annik//ANTW CBK/ANTW CBK
  2. KEPPENS Lynn / HUYBRECHTS Wendy//ANTW ATC/ANTW ATC
  3. GOVAERT Elke / VERCAEMERE Annelore//W.VL.VTB/W.VL.VTB

Dames enkel

  1. VAN DER SIJPT Ellen/ANTW CBK
  2. DELAGRENSE Kathy/O.VL. Trov
  3. BOEY Ann/ANTW ATC

Gemengd

  1. VAN DE CAUTER Tom/KEPPENS Lynn//ANTW CBK/ANTW ATC
  2. COESENS Andy/HUYBRECHTS Wendy//O.VL.Trov/ANTW ATC
  3. MISOTTEN Nele/DIAZ-ARROYO Giovanni/R.O.Lim/O.VL.Trov

Veteranen enkel

  1. WAYAFFE Jean/R.O. Lim
  2. DECAPMAKER Dietrik/W.VL.VTB
  3. POSSENIER Pedro/W.VL.VTB

Veteranen dubbel

  1. SIX Eddy/DECAPMAKER Dietrik//W.VL.VTB/W.VL.
  2. WAYAFFE Jean/VAN MOSSEVELDE Christiaan// R.O.Lim/O.VL.Trov
  3. QUETS Guy/VERWIMP Kris//ANTW CBK/ANTW CBK

Beker van België

  1. Ros Amigos/O.VL.TROV
  2. R.I.F./ANTW.CBK
  3. Mariobrothers/R.O.LIM

Interclub 1e

  1. Ros Amigo's/O.VL.TROV.
  2. Djingolo's/W.VL.VTB.
  3. D'Oude Post/ANTW.CBK

Interclub 2e

  1. Boerenhof/LIM.R.O.
  2. No Stress/O.VL.TROV.
  3. X'tra 2/ANTW.CBK.

Interclub 3e

  1. Kingdom/W.VL.VTB
  2. Vergane Glorie/O.VL. TROV
  3. Bazaarsharelkes/LIM.R.O.

Interclub 4e

  1. Gomaar/O.VL.TROV
  2. Tigris Sjotters/ANTW.ATC
  3. Wranglers 1/ANTW.CBK

2015

Open dubbel

  1. VAN DER EECKEN Christophe - VAN MOSSEVELDE Christian//O.VLTrov./O.VL.Trov
  2. BEN EL MOUSTAPHA Asaad - COESENS Andy//O.VL.Trov/O.VL.Trov
  3. GUERREIRO Vitor - ERIGYIT Halil//R.O. Limb./R.O. Limb

Open enkel

  1. VAN DE CAUTER Tom/O.VL.Trov
  2. COESENS Andy/O.VL.Trov
  3. VAN DER EECKEN Christophe/O.VL.Trov

1e dubbel

  1. KISS Peter - BOSSUWE Johan //ANTW CBK/ANTW CBK
  2. SIX Eddy - VERLINDE Diebrich //W.VL.VTB/W.VL.VTB
  3. VANWALLEGHEM Alexander - DECAPMAKER Dietrik//W.VL.VTB/W.VL.VTB

1e enkel

  1. COESENS Andy/.O.VL.Trov
  2. VAN MOSSEVELDE Christiaan/O.VL.Trov
  3. DE BRANDT Robby/OVL.Trov

2e dubbel

  1. LEMBRECHTS Dennis / EL BAHTY Ben Junior// R.O. Limb/R.O. Limb
  2. MEURMANS Jimmy / CLEEREN Joeri//R.O. Limb/R.O. Limb
  3. LISSENS Christophe / BILLENS Jurgen//O.VLTrov./O.VL.Trov

2e enkel

  1. DE SMET Dieter/O.VL.Trov
  2. RYSSENS Manolie/ANTW ATC
  3. BRAET David/W.VL. VTB

3e dubbel

  1. VAN HOOF Peter / DE MEULDER Robin//Antw ATC/Antw ATC
  2. HOEBEKE Davy / VASTMANS Bart//O.VLTrov./R.O. Limb
  3. ANTHONIS Robin/ AEPERS Jason//Antw CBK/Antw ATC

3e enkel

  1. DE MEULDER Robin/ANTW ATC
  2. HOEBEKE Davy/O.VL.Trov
  3. RAEMAEKERS Pepijn/W.VL.VTB

4e dubbel

  1. TASDEMIR Kadir / VAN ROY Linze// R.O. Limb./R.O.Limb.
  2. HOORNAERT Milan /  MULLIER Jeffrey//W.VL.VTB/W.VL.VTB
  3. FLOSSY Jente / PIETERSIL David//W.VL. VTB/R.O. Limb.

4e enkel

  1. HOORNAERT Milan/W.VL.VTB
  2. MULLIER Jeffrey/W.VL.VTB
  3. GIELEN Mark/REG OOST Limb

Dames dubbel

  1. DAELMAN Vicky / KEPPENS Lynn//Antw ATC/Antw ATC
  2. DELAGRENSE Kathy / VERCAEMERE Annelore//O.VL.Trov/W.VL.VTB
  3. VAN DER SIJPT Ellen / HUYBRECHTS Wendy/Antw CBK/Antw ATC

Dames enkel

  1. VAN DER SIJPT Ellen/Anw CBK
  2. VERCAEMERE Annelore/W.VL. VTB
  3. BOEY Ann/ANTW ATC

Gemengd

  1. BEN EL MOUSTAPHA Asaad / MANDL Regina//O.VL.Trov/O.VL.Trov
  2. DIAZ-ARROYO Giovanni / PEETERS Majolein//O.VL.Trov/.O. Limb
  3. VAN DER SIJPT Ellen / DEHOEST Davy//Antw CBK/.O.VL Trov.

Veteranen enkel

  1. VAN MOSSEVELDE Christiaan/O.VL.Trov
  2. VERWIMP Kris/ANTW CBKA
  3. VAN BERGEN Jos/ANTW CBKA

Veteranen dubbel

  1. WILLEKENS Walter / VAN BERGEN Jos//Antw CBK/Antw CBK
  2. POSSENIER Pedro / VANASSCHE Luc//W.VL. VTB/W.VL. VTB
  3. HENDRICKX Herman / KEMPENEERS Benny//R.O. Limb/R.O. Limb

Beker van België

  1. Centerpoint (O-Vl. Trov)
  2. Djingolo's (W-Vl. VTB)

Interclub 1e

  1. Centerpoint (O-Vl.Trov)
  2. Djingolo's (W-Vl. VTB)
  3. The Race (Antw. CBKA)

Interclub 2e

  1. Cowboys (O-Vl.Trov)
  2. Mike-Boys (Regio Oost Lmb)
  3. X'tra 1 (Antw.CBKA)

Interclub 3e

  1. Anura (Antw. ATC)
  2. Sencasion Dragons (W-Vl. VTB)
  3. Kickerpaleis (O-Vl. Trov)

Interclub 4e

  1. Onder de Toren (O-Vl. Trov)
  2. Flamingo 2 (Antw. CBKA)
  3. Pirroen (W-Vl. VTB)

2014

Open dubbel

  1. VAN DE CAUTER Tom - DEHOEST Davy//Antw.CBK/Antw.CBK
  2. COESENS Andy - COLLIGNON Frederic//O.VL./LIMB.
  3. DIAZ-ARROYO Giovanni - VANDER GOTEN Buno//O.VL./O.VL.

Open enkel

  1. COLLIGNON Frederic//LIMB.
  2. COESENS Andy//O.VL.
  3. DIAZ-ARROYO Giovanni//O.VL.

1e dubbel

  1. JANSSEN Pieter - CONINX Peter// LIMB./LIMB.
  2. EERDEKENS David - KNOOPS// Bart LIMB./LIMB.
  3. WILLEMS Gunther - PARIDAENS Mike// O.VL./O.VL.

1e enkel

  1. VAN DER EECKEN Christophe// O.VL.
  2. WINDMOLDERS Alain//LMB.
  3. APPELTANS Sven//LIMB.

2e dubbel

  1. LEMBRECHTS Dennis - EL BAHTY Ben Junior// Antw CBK/Antw ATC
  2. HOLBEEK Bart - BOON Kristof //LIMB./LIMB.
  3. VAN LINT Steve - SPRENGERS// Bart Antw CBK/Anw CBK

2e enkel

  1. HAUTEKEETE Bart//O.VL.
  2. BAECK Sam//Antw.ATC
  3. VAN DONINCK Johnny//W.VL.

3e dubbel

  1. VAN MOL Kevin - REYNS Daniel//LIMB./LIMB.
  2. VAN IMPE Nick - SAESEN Jorge//O.VL./O.VL.
  3. VAJDA-DIERCKX Davy - EERAERTS Jaimy//Antw ATC/Antw ATC

3e enkel

  1. GEUDENS Nick//LIMB.
  2. VANHERBERGHEN Brian//O.VL.
  3. REMELS Dimitri//LIMB.

4e dubbel

  1. HOSTE Dieter - VANDENBRANDE Nico //W.VL./W.VL
  2. MERTENS Tom - VAN DER PERRE Sam //O.VL./O.VL.
  3. SEPULCHRE Clement - MAMONKO Denis //……./LIMB.

4e enkel

  1. DE MEULDER Robin//Antw ATC
  2. HOORNAERT Milan//W.VL.
  3. SCHAERLAEKEN Dries//O.VL.

Dames dubbel

  1. SEGAL Nasja - BOEY Ann//Antw.ATC/Antw.ATC

Dames enkel

  1. KEPPENS Lynn//Antw.ATC

Gemengd

  1. VAN DE CAUTER TOM - KEPPENS LYNN// Antw. CBK/Antw.ATC
  2. SEGAL NASJA - VAN HOOF PETER//Antw.ATC/Antw.ATC
  3. LEYSEN JEFF - NEIRYNCK ANNIK//Antw.CBK/Antw.CBK

Veteranen enkel

  1. VAN VLERKEN RUDI//Antw.ATC
  2. CEULEMANS MARCEL//Anw.CBK
  3. VAN BERGEN JOS//Anw.CBK

Veteranen dubbel

  1. BERTRAND Christian - GAETANI Richard//LIMB./LIMB.
  2. VERWIMP Kris - VAN BERGEN JOS//Antw.CBK/Antw.CBK
  3. KEMPENEERS Benny - HEERS Dirk//LIMB./Antw.CBK

Beker van België

  1. Marioshooters/LIMB.
  2. Ros Amigos/O.VL.
  3. Kinguin/W.VL.

Interclub 1e

  1. Marioshooters/LIMB.
  2. Djingolo’s/W.VL.
  3. The Old Stars /Antw.CBK

Interclub 2e

  1. Mike boys (Limburg)
  2. Het vervolg (CBKA)
  3. Philly’s (ATC)

Interclub 3e

  1. BP Ratten (ATC)
  2. Karters (OVL)
  3. ODT KC (Limburg)

Interclub 4e

  1. De Buizerds (Limburg)
  2. The Wranglers (CBKA)
  3. Medly’s Sjotters (ATC)

2013

Open dubbel

  1. Claeskens Senne - Andy Nunes Limb./Limb.
  2. Van Der Eecken Christophe - Andy Coesens O.VL./O.VL.
  3. Windmolders Alain - Tommy Ignoul Limb./Limb.

Open enkel

  1. Van De Cauter Tom (CBK Antw.)
  2. Leysen Jeff (CBK Antw)
  3. Van Doninck Johnny (W.VL)

1e dubbel

  1. Coninx Peter - Amandio Nunes Limb/Limb
  2. Coesens Andy - Van Der Ecken Christophe O.VL./O.VL.
  3. Van De Cauter Tom - Ellen Van Onckelen O.VL./O.VL.

1e enkel

  1. Coesens Andy/O.VL.
  2. Van De Cauter Tom/CBK Antw.
  3. Van Der Ecken Christophe/O.VL.

2e dubbel

  1. Remmers Gunther - Danny Van Donick CBK Antw/CBK Antw
  2. Timmers Ryan - Dimitri Cochet Limb./Limb.
  3. Meurmans Jimmy - Davy Martens Limb./Limb.

2e enkel

  1. Weyts Sam/W.Vl.
  2. Timmers Ryan/Limb.
  3. Claes Christoffe/Limb.

3e dubbel

  1. Heylen Steff - Verheyden Glenn O.Vl./O.Vl.
  2. Baeck Sam - Baeck Jan ATC Antw./ATC Antw.
  3. Boschmans Didier - Damir Balog ATC Antw./ATC Antw.

3e enkel

  1. Geudens Nick/Limb.
  2. Baeck Sam/ATC Antw.
  3. Van Hoof Peter/ATC Antw.

4e dubbel

  1. Borghs Bjorn - Dimitri Joris Limb./Limb.
  2. Saesens Jorge - Van Impe Nick O.Vl./O.Vl.
  3. Sellekaerts Yens - Ruben Laureys Limb./Limb.

4e enkel

  1. Vanbrabant Brecht /Limb.
  2. Rombauts Jim /O.Vl.
  3. Pots Sonny /O.Vl.

Dames dubbel

  1. Daelman Vicky - Keppens Lynn /ATC Antw./ATC Antw.
  2. Van Der Sijpt Ellen - Annick Neirynck /CBK Antw./CBK Antw.
  3. Knaepen Jessica - Nele Missotten /Limb./Limb.

Dames enel

  1. Segal Nasja /ATC Antw.
  2. Daelman Vicky /ATC Antw.
  3. Boey Ann /ATC Antw.

Gemengd

  1. Coesens Andy - Daelman Vicky /O.VL./ATC Antw.
  2. Gaetani Richard - Laisy Hendrickx /Limb./Limb.
  3. Van Hoof Peter - Segal Nasja /ATC Antw./ATC Antw.

Veteranen enkel

  1. Van den Bosch Guido /Limb.
  2. Van Mosselvelde Christiaan /O.V.L.
  3. Willekens Walter /CBK Antw.

Veteranen dubbel

  1. Gaetani Richard - Bertrand Christian Limb./Limb.
  2. Boons Rudy - Guido Van den Bosch /Limb./Limb.
  3. Van Bergen Jos - Walter Willekens /CBK Antw./CBK Antw.

Beker van België

  1. Marioshooters /Limb.
  2. All Stars /CBK Antw.
  3. Sporthall /CBK Antw.

Kampioen van België

  1. Marioshooters/Limb.
  2. Ros Amigo's/O.VL.

Interclub 2e

  1. Den Berg/CBK Antw.
  2. Cafeeke Balen/Limb.
  3. De Jagers/ATC Antw.

Interclub 3e

  1. Mike Boys/Limb.
  2. Ezechiel/O.VL.
  3. Den Dio/CBK Antw.

Interclub 4e

  1. Cocconuts/CBK Antw.
  2. Bizz/W.VL.
  3. ODT KC/Limb.

2012

Open dubbel

  1. Collignon Frederic - Dehoest Davy
  2. Appeltans Sven - Tesseur Tony
  3. Kersemans Mathias - Belmans Tim

Beker van België

  1. Marioshooters (Regio Oost)

Kampioen van België

  1. Mariobrother (Regio Oost)
  2. Ros Amigo’s (BTLB O-Vl)
  3. The Old Stars (CBK Antwerpen)

Interclub 1e

  1. Ros Amigo’s (BTLB O-Vl)
  2. Den Arend (CBK Antwerpen)
  3. Mariobrothers (Regio Oost)

Interclub 2e

  1. The Jacks (CBK Antwerpen)
  2. Cowboys (BTLB O-Vl)
  3. Mamboplayers (VTB W-Vl)

Interclub 3e

  1. Happy Snooker (Regio Oost)
  2. De Boemschotters (VTB W-Vl)
  3. La Familia (ATC)

Interclub 4e

  1. The Jesters (BTLB O-Vl)
  2. De Treffers 1 (ATC)
  3. Marvanaschotters (Regio Oost)

2011

Open dubbel

  1. Collignon Frederic - Dehoest Davy (Limburg)
  2. Appeltans Sven - Tesseur Tony (Limburg)
  3. Kersemans Mathias - Belmans Tim ( O-VL,Limburg)

Open enkel

  1. Van Der Eecken Christophe (O-Vl)
  2. Van Doninck Johnny (CBKA)
  3. Lembrechts Dennis (CBKA)

Masters dubbel

  1. Van de Cauter Tom - Strijmeers Steve (O-VL)
  2. Siongers Sven - Eliaerts Randy (ATC)
  3. Mertens Gino - Erygit Halil (ATC-Limb)

Masters enkel

  1. Coninx Peter ( Limburg)
  2. Eryigit Halil (Limburg)
  3. Kiss Peter (CBKA)

1e dubbel

  1. Van Der Eecken Christophe - Carijn Karel (O-VL/Limb)
  2. Appeltans Sven - Tesseur Tony (Limburg)
  3. Verlinden Dietrich - Six Eddy (W-Vl)

1e enkel

  1. Van Der Eecken Christophe (O,VL)
  2. Tesseur Tony (Limb)
  3. De Clerck Tim (ATC)

2e dubbel

  1. Meurmans Johnny - Cochet Dimitri (Limb)
  2. Remmers Gunther - Van Doninck Johnny (CBKA)
  3. Horemans Mike - Mathews Jordan (ATC)

2e enkel

  1. Meurmans Johnny (Limb)
  2. Hamblok Lorenz (Limb)
  3. Van Donick Johnny (CBKA)

3e dubbel

  1. Pelsmakers Bert - Huyen Kevin (CBKA)
  2. Meurmans Jimmy - Martens Davy (Limburg)
  3. Tsyen Raf - Wilms Rob (CBKA)

3e enkel

  1. Six Jordy (W-Vl)
  2. Huynen Kevin (CBKA)
  3. Van Bergen Jos (CBKA)

4e dubbel

  1. Bertels Thomas - De Hondt Hans (Limburg)
  2. Lavreysen Tim - De Leender Roel (Limb)
  3. Milants Wouter - Baldewijns Jordy (Limb)

4e enkel

  1. Lavreysen Tim (Limburg)
  2. De Hondt Hans (Limburg)
  3. Segal Nasja (ATC Antwerpen)

Dames dubbel

  1. Daelman Vicky - Keppens Lynn (ATC)
  2. Segal Nasja - Boey Ann (ATC)
  3. Huybrechts Wendy - Lamsens Elien (ATC/W-Vl)

Dames enkel

  1. Lamsens Elien (W-VL)
  2. Segal Nasja (ATC)
  3. Boey Ann (ATC)

Gemengd

  1. Pauwels Stijn - Peeters Marjolein (Limb)
  2. Eyigit Hallil - Keppens Lynn (Limb/ATC)
  3. Ney Wesley - Boey Ann (ATC)

Veteranen enkel

  1. Van Saet Hendrik (CBKA)
  2. Mathews Jordan (ATC)
  3. De Pre Patrick (O-VL)

Veteranen dubbel

  1. Van Bergen Jos - Willekens Walter (CBKA)
  2. Claeskens Patrick - De Rijk Ronny (Limburg)
  3. De Pre Patrick - Van Der Cammen Marc (CBKA)

Beker van België

  1. Martinique 1 (ATC)
  2. Den Arend 1(CBKA)
  3. Central(West-Vlaanderen)

Kampioen van België

  1. Bruudruuster(Oost-Vlaanderen)
  2. La Paix FBFTA (Brabant)

Interclub 1e

  1. Den Arend 1 (CBKA)
  2. Martinique 1 (ATC)
  3. The Mariobrothers (Regio Oost)

Interclub 2e

  1. Smiley's(CBKA)
  2. Marino Boys(Regio Oost)
  3. Rock & Rules(Oost-Vlaanderen)

Interclub 3e

  1. Royal Duvels (CBKA)
  2. Carré (Regio Oost)
  3. De Dégoutantjes (ATC)

Interclub 4e

  1. Pitbulls (Oost-Vlaanderen)
  2. Mike Boys (Regio Oost)
  3. Weer te Laat (ATC)

2010

Open dubbel

  1. Collignon Frederic - Dehoest Davy
  2. Siongers Sven - Eliaerts Randy
  3. De Sutter Robby - Van Der Biest Levi

Open enkel

  1. Van Der Eecken Christophe
  2. Vander Goten Bruno
  3. Leysen Jeff

Masters enkel

  1. Strijmeers Steve
  2. Kuys Kurt

1e dubbel

  1. Van Der Biest Levi - De Sutter Robby
  2. Van Der Eecken Christophe - Carijn Karel
  3. Van Damme Geert - Speltdoorn Gery

1e enkel

  1. De Sutter Robby
  2. Despretz Kris
  3. Leysen Jeff

2e dubbel

  1. Diaz-Arroyo Giovanni - Grimonpont Stephane
  2. Pauwels Stijn - Claeskens Senne
  3. Bouvin Ernst - Penxten Koen

2e enkel

  1. De Smedt Steven
  2. Van Donick Danny
  3. D'Hondt Andy

3e dubbel

  1. Meurmans Johnny - Cochet Dimitri
  2. Van Goethem Kevin - Van Wiele Steve
  3. Goossens Bart - Van Ursel Kevin

3e enkel

  1. Meurmans Johnny
  2. Weyts Sam
  3. Leonard Steven

4e dubbel

  1. Lievens David - Demeulenaere Koen
  2. Wellens Koen - Bertels Thomas
  3. Mackens Kris - Van Der Cammen Marc

4e enkel

  1. Lavrijssen Tim
  2. Depraetere Bjorn
  3. Hubrechts Gijs

Dames dubbel

  1. Van Der Sijpt Ellen + Neirynck Annik
  2. Decraemer Tine + Lamsens Elien
  3. Segal Nasja + Boey Ann

Dames enkel

  1. Van Der Sijpt Ellen
  2. Lamsens Elien
  3. Weyn Kim

Veteranen enkel

  1. De Weyer Danny
  2. Ceulemans Marcel
  3. Van Saet Hendrik

Veteranen dubbel

  1. Van Damme Geert - Fournier Patrick
  2. Schmit Jean-Pierre - Van Mossevelde Christiaan
  3. Rimbaut Dirk - Pirlet Jean-Pierre

Beker van België

  1. KMTV (Limburg)
  2. The Old Stars (Antw)

Kampioen van België

  1. KMTV (Limburg)

Interclub 1e

  1. The Old Stars (Antw)

Interclub 2e

  1. De Sletjes (Limb)

Interclub 3e

  1. Het Katerke (Limb)

Interclub 4e

  1. Den Engel (Limb)

2009

Kampioen van België

  1. Marioshooters (Regio Oost)

3e enkel

  1. Cedric Vermeulen

2008

Open dubbel

  1. Kiss Peter - Bossuwé Johan (CBK Antw.)
  2. Steeman Dieter - Kuys Kurt (Oost-Vlaanderen)
  3. Schepmans Wim - Tesseur (Limburg)

Open enkel

  1. Collignon Frederique (Limburg)
  2. Leyssen Jeff (CBK Antw.)
  3. Vandoninck Johnny (CBK Antw.)

Masters dubbel

  1. Eerdekens - Daens (Limburg)
  2. Vandenbemden - Windmolders Alain (Limburg)
  3. Vandenbemden - Peeters (Limburg)

Masters enkel

  1. Eerdekens David  (Limburg)
  2. Windmolders Alain (Limburg)
  3. Vandenbemden Frank CBKA (Antw.)

1e dubbel

  1. Coninx Peter - Janssen Pieter(Limburg)
  2. Segers Youri - Segers Tom(Limburg)
  3. Wouters - Ignoul (Limburg)

1e enkel

  1. Coninx Peter(Limburg)
  2. Wouters Benny(Limburg)
  3. Ysschol Tom(Limburg)

2e dubbel

  1. Verwimp Kris - Van Aperen Koen (CBK Antw)
  2. Vander Biest - Vanden Bulcke (Oost-Vlaanderen)
  3. VandeKerckhove - Crombez (Oost-Vlaanderen)

2e enkel

  1. Van der Eecken Christophe (Oost-Vlaanderen)
  2. De Sutter Robby (Oost-Vlaanderen)
  3. Verwimp Kris (CBK Antw.)

4e dubbel

  1. Cedric Vermeulen - Jan Lefere
  2. Stijn Pauwels - ... (*)

 

* onder voorbehoud (moet nog geverifiëerd worden)

4e enkel

  1. Cedric Vermeulen
  2. Steven Leonard

Dames dubbel

  1. Noblesse - Bergé
  2. Hauben - Lammens
  3. Donders - Otten

Dames enkel

  1. Lammens Elien
  2. Van der Sijpt Ellen
  3. Hauben Ingrid

Gemengd

  1. Collignon Frederick - Van Onckelen Ellen
  2. Leyssen - Van der Sijpt
  3. Windmolders Alain - Van Swijsgenhoven

Beker van België

  1. KMTV (Limburg)
  2. Minous CBKA (Antw.)
  3. La Paix FBFTA (Brabant)

Interclub 1e

  1. Carltonshooters (Limburg)
  2. Elegast (Oost-Vlaanderen)
  3. Wellington (FBFTA Brabant)

Interclub 2e

  1. The Players (Antwerpen)
  2. Centrum (Limburg)
  3. Olympia Aalst (Oost-Vlaanderen)

Interclub 3e

  1. The Creeps (Limburg)
  2. De Stoikers (Oost-Vlaanderen)
  3. Den Berg (Antwerpen)

Interclub 4e

  1. De Kroeg (Limburg)
  2. Olympia Hoek (Oost-Vlaanderen)
  3. De Schippers (Antwerpen)

2007

Open dubbel

  1. Davy Dehoest - Frederic Collignon (Antw/Lim)
  2. Terneus Steve - Costermans Bart
  3. Verluyten Tom - Bartholomeus Raf

Masters dubbel

  1. Collignon Frederique - Dehoest Davy
  2. Kohnen Armand - Bertrand Christian
  3. Vandenbemden Frank - Delgado Armando

1e dubbel

  1. Kris Despretz - Geert Wauters
  2. Kurt Kuys - Dieter Steeman

1e enkel

  1. Broes Jurgen
  2. Boons Robby
  3. Van Saet Hendrik

2e dubbel

  1. Torfs Stig - Torfs Walter
  2. Sprenger Bart - Van Ursel Kevin
  3. Struyven Jeroen - Laermans Kevin

3e enkel

  1. Cappele Kevin
  2. Vlaminck Wesley
  3. Claes Peter

4e dubbel

  1. Vansuyt Michael - Maurice Jeroen
  2. Laenen Jeroen - Allard Niko
  3. Mariën Jan - Peeters Denis

4e enkel

  1. Verstaete Laurenz
  2. Maurice Jeroen
  3. Stragier Pieter

Dames enkel

  1. Van Der Sijpt Ellen
  2. Boey Ann
  3. Segal Nasja

Gemengd

  1. Dehoest Davy - Huybrechts Wendy
  2. Boey Ann - De Clerck Tim
  3. Siongers Sven - Moriau Sandy

Veteranen dubbel

  1. Kohnen Armand - Bertrand Christian
  2. Van Damme Geert - Van Saet Hendrik
  3. Schmit Jean-Pierre - Hrebak Christiaan

Beker van België

  1. KMTV Borgloon
  2. Gently ASF Antwerpen

Kampioen van België

  1. KMTV Borgloon
  2. Le Tube Luik
  3. Le Parisienne (W-Vlanderen) 

Interclub 1e

  1. Carltonshooters Genk (Limb)
  2. Gently ASF Antwerpen
  3. Centrum ATC Antwerpen

Interclub 2e

  1. Komplot CBK Antwerpen
  2. Kasters O-vlaanderen
  3. Tunique Blues Beynes-Heusaye (Limb)

Interclub 3e

  1. Ponderosaboys Geetbets
  2. Real Beyne  Luik
  3. Jos Antwerpen

Interclub 4e

  1. The Masters Leuven (Limb)
  2. Tikis3  (Antwerpen)
  3. Super Foefels (O-Vlaanderen)

2006

Open dubbel

  1. Christian Van Mossevelde - Mathias Kersemans(O.VL/O.VL)
  2. Frederik Van Wynsberghe - Yves De Kegel 
  3. Raf Bartholomevis - Tom Verluyten 

Open enkel

  1. Peter Coninx 
  2. Philip Grimonpont 
  3. Philippe Van Damme 

Masters dubbel

  1. Philip Grimonpont - Jean-Pierre Pirlet 
  2. Armand Kohnen - Christian Bertrand 
  3. Dimitri Dias - Thomas Sobry 

Masters enkel

  1. Mathias Kersemans 
  2. Philip Grimonpont 
  3. Benny Dewitte 

1e dubbel

  1. Tommy Ignoul - David Verjans 
  2. Peter Coninx - Roberto Chin a Loy 
  3. Tim Schonkeren - Brahim El Baghdadi 

1e enkel

  1. Jurgen Broes 
  2. Frederique Viane 
  3. Peter Coninx 

2e dubbel

  1. Jimmy Van der Elst - Patrick De Prez 
  2. Sonny Aisin - Tim De Clerck 
  3. Geert Van Damme - Erwin Chevalier 

2e enkel

  1. Tim De Clerck 
  2. Sebastien Dumortier 
  3. David Loos 

3e dubbel

  1. Karel Carijn - Robby De Sutter 
  2. Jeffrey Couwet - Steve Bamelis 
  3. Steve Vangeel - Davy Joris

3e enkel

  1. Jeff Leysen 
  2. Diebrich Verlinde 
  3. Karel Carijn 

4e dubbel

  1. Sven Appeltans - Rob Van Dyck 
  2. Davy Todts - Regis Vermeulen 
  3. Bjarni Callemeyn - Ivo Tommeleyn 

4e enkel

  1. Dailey Butin 
  2. Stefaan Vansevenandt 
  3. Luc Gregoir 

Dames dubbel

  1. Kim Bollez - Isabelle Vandamme 
  2. Lise Goen - Nele Raemdonck 
  3. Ellen Van der Sijpt - Tine Decraemer 

Dames enkel

  1. Ellen Van der Sijpt 
  2. Katleen Vandoorne 
  3. Kim Bollez 

Veteranen enkel

  1. Hendrik Van Saet 
  2. Eddy Heremans 
  3. Jean-Pierre Pirlet 

Veteranen dubbel

  1. Frank Pieters - Ludo De Vadder 
  2. Hendrik Van Saet - Jean-Pierre Pirlet 
  3. Armand Kohnen - Christian Bertrand 

2005

Open dubbel

  1. Johnny Van Roosbroeck - Ronny Vanloffeld (Antw/Limburg)
  2. Coessens Andy - Dehoest Davy 
  3. Kiss Peter - Strymeers Steve

Open enkel

  1. Van de Cauter Tom
  2. Erygit Halil
  3. Kiss Peter

Masters dubbel

  1. Van de Cauter Tom - Van de Cauter Kurt
  2. De Hoes Davy - Coessens Andy
  3. Fournier Patrick - Van Mossevelde Christiaan

Masters enkel

  1. Van den Bemden Frank
  2. Van de Cauter Tom

1e dubbel

  1. Kiss Peter - Bossuwe Johan
  2. Konings Peter - Chin-a-Loi Roberto
  3. Viane Frederique - De Simpel Frederick

1e enkel

  1. Kiss Peter
  2. Strymeers Steve
  3. Desprets Kris

2e dubbel

  1. Verhofstadt Johan - Jacobs Johan
  2. Ney Geoffrey - Ney Thierry
  3. De Backer Kurt - Vandelannootte Gerald

2e enkel

  1. Claeskens Peter
  2. Schmidt Jean-Pierre
  3. Verluyten Tom

3e dubbel

  1. Vermeylen Kristof - Stuyck Olivier
  2. Hrebak Jos - Schepmans Wim
  3. Jordens Johan - Guldentops Mark

3e enkel

  1. Steeman Dieter
  2. Crombez Marino
  3. Dhondt Andy

4e dubbel

  1. Verlinde Gerdi - Verlinde Diedrich
  2. Croeghs Jeroen - Appeltans Sven
  3. Vermeersch Giovanni - Couwet Jeffrey

4e enkel

  1. Leysen Jeff
  2. De Puydt Wim
  3. Cornelis Dirk

Dames dubbel

  1. Van Onckelen Ellen - Kouijzer Ines
  2. Neyrinck Annick - Fransen Vera
  3. Ruytinx Kristel - Goossens Arwen

Dames enkel

  1. Kouijzer Ines
  2. Lefebvre Peggy
  3. Neyrinck Annick

Gemengd

  1. Dehoest Davy - Kouijzer Ines
  2. Lepercq Koen - Lefebvre Peggy
  3. Kuys Kurt - De Graeve Nicky

Veteranen enkel

  1. Pirlet Jean-Pierre
  2. Hrebak Jos
  3. Schmidt Jean-Pierre

Veteranen dubbel

  1. Pieters Frank - De Vadder Ludo
  2. Kohnen Armand - Bertrand Christian
  3. Pavan Jean-Paul - Jongen Johannes

Beker van België

  1. Wellington (Brabant)
  2. K.C. Genux (W-Vl.)
  3. De Zwaluw (CBKA)

Interclub 1e

  1. Royal Star Team (Limburg)
  2. Daltons (ATC)
  3. Peynet (Brabant)

Interclub 2e

  1. De Zwaluw (CBKA)
  2. Pemberton (Brabant)
  3. Gemeentehuis (W-Vl.)

Interclub 3e

  1. Duivels (Limburg)
  2. Dark Angels (Brabant)
  3. Paljaskes (O-Vl.)

Interclub 4e

  1. Pelgrim (O-Vl.)
  2. Pres de chez vous (Brab)
  3. Op 't Hoekje (Limburg)

2004

Open dubbel

  1. Andy Coesens - Christian Van Mossevelde (O.VL/O.VL)
  2. Lepercq Koen - Lebvre
  3. Mensch - Verstrepen

Open enkel

  1. Grimontpont Philip
  2. Coessens Andy
  3. Schuurmans Johan

Masters dubbel

  1. Coessens - Van Mossevelde
  2. Vangenechten - Schurmans
  3. Kohnen - Bertrand

Masters enkel

  1. Coessens Andy
  2. Windmolders Alain
  3. Van den Bogaert Johnny

1e dubbel

  1. Ignoul-Al Ghawabi
  2. Ruzzi-Janssens
  3. Vandamme-Deprez

1e enkel

  1. Grimontpont Philip
  2. Pieters Frank
  3. Kersemans Mathias

2e dubbel

  1. Ysschol - Sterckx
  2. Haesen - Schuffelers
  3. Terneus - Costermans

2e enkel

  1. Tim De Clerck
  2. Tom Ysschol
  3. Kristof Van de Cauter

3e dubbel

  1. Bartholomeus - Verluyten
  2. Van Roy - Vermylen
  3. Fertinel - Stuyck

3e enkel

  1. Eddy Van de Sijpt
  2. Kurt Kuys
  3. Jan Kesteloot

4e dubbel

  1. Willekens - Willekens
  2. Schepmans - Schabrechts
  3. Hrebak - Thijs

4e enkel

  1. Wesley Van Hoorelbeke
  2. Andy D'Hondt
  3. Lee Thijs

Dames dubbel

  1. Delagrense - Kouijzer
  2. Neirynck-Fransen
  3. Vandoorne-Lamsens

Dames enkel

  1. Nathalie Vande Weghe
  2. Kathy Delagrense
  3. Jennifer Lamotte

Gemengd

  1. Windmolders - Knapen
  2. Ysschol - Kouijzer
  3. Lepercq - Lebvre

Veteranen enkel

  1. Jean-Pierre Pirlet
  2. Jean-Pierre Schmidt
  3. Eric Winkeleer

Veteranen dubbel

  1. Kohnen - Bertrand
  2. De Vadder - Van Set
  3. Winkeleer - Pieters

Beker van België

 MTV Kortessem (Limburg)

Kampioen van België

  1. MTV Kortesem (Limburg)
  2. Banzai (Luik)
  3. Lokobakkers (West-Vlaanderen)

Interclub 1e

  1. Venus oost-vlaanderen
  2. JB's limburg
  3. Genux west-vlaanderen

Interclub 2e

  1. Centrum cbk Antwerpen
  2. Eclips west-vlaanderen
  3. Kickermania limburg

Interclub 3e

  1. Boerenhof Limburg
  2. The jack West-Vlaanderen
  3. Mallywood CBK Antwerpen

Interclub 4e

  1. Crit (CBK Antwerpen)
  2. Keizer karel (Oost-Vlaanderen)
  3. D'amateurkes (West-Vlaanderen)

2003

Open dubbel

  1. Tom Van de Cauter - Kurt Van de Cauter (O.VL/O.VL)
  2. Van Loffeld Ronny - Windmolders Alain (Limburg)
  3. De Pauw Robby - Schmit Jean-Pierre (Brabant)

Open enkel

  1. Schurmans Johan (CBK Antwerpen)
  2. Ragheno Tanguy (ATC)
  3. Henderyckx Yves (Brabant)

Masters dubbel

  1. Van de Cauter - Van de Cauter (Oost-Vlaanderen)
  2. Van Loffeld - Thys (Limburg)
  3. Coessens Andy - Lepercq Koen (Oost-Vlaanderen)

Masters enkel

  1. Clapdorp Fred

1e dubbel

  1. Grimonpont - Van Roosbroeck (Oost-Vl / Antw)
  2. Delannoy - Paridaens Mike (Oost-Vlaanderen)
  3. Van Damme -Van der Linden (Antwerpen)

1e enkel

  1. Broes Jurgen (CBK Antwerpen)
  2. Strijmeers Steve (O-Vl)
  3. Van Saet Hendrik (CBK Antwerpen)

2e dubbel

  1. Kersemans - Belmans (Limburg)
  2. Wustenberghs - Sterckx (Limburg)
  3. Van Hees - Wilms (Lim.)
    Van Eyck - Stogall (Bra)

2e enkel

  1. Metten Erwin (Limburg)
  2. Henderyckx Yves (Brabant)
  3. Ysschol Tom (Limburg)

3e dubbel

  1. Van Loock - Schoovaerts (Antw.)
  2. Elskens - Van den Eynde (Antw.)
  3. Van der Sypt - Van der Haegen (O-Vl)

3e enkel

  1. Verluyten Tom (Limburg)
  2. Bartholomeus Raf (Limburg)
  3. Fertinel Olaf (CBK Antwerpen)

4e dubbel

  1. Van Acker - Carden (O-Vl)
  2. Bauthé - Craeye (O-Vl)
  3. Van Landschoot Rik- Van Landschoot Karel (O-Vl)

4e enkel

  1. Van den Brulle Jo (O-Vl)
  2. Maerevoet Tim (CBK Antwerpen)
  3. Joris Davy (Limburg)

Dames dubbel

  1. De Lagrensse - Kouijzer (O-Vl / Antw.)
  2. Knaepen - Billen (Lim)
  3. Cleeren - Ghys (Lim)

Dames enkel

  1. Delagrense Kathy (O-Vl)
  2. Verelst Cindy (CBK Antwerpen)
  3. Bollez Kim (W-Vl)

Gemengd

  1. Delagrense Kathy - Van de Cauter Tom (O-Vl)
  2. Knaepen - Windmolders Alain (Lim)
  3. Martines - Clavel (Bra)

Veteranen enkel

  1. Winkeleer Eric (CBK Antwerpen)
  2. Kerkhofs Pierre (ATC)
  3. De Clerq Helmoed (CBK Antwerpen)

Veteranen dubbel

  1. Kohnen - Bertrand (Luik)

Beker van België

  1. MTV Kortessem (Limburg)
  2. La Paix (Brabant)

Kampioen van België

MTV Kortessem (Limburg)

Interclub 1e

  1. Paradise (CBK Antwerpen)
  2. Stormvogels (O-Vl)
  3. Wimmix 1 (ATC)

Interclub 2e

  1. Le Centre (Luik)
  2. Happy Boys (Limburg)
  3. West 1 (CBK Antwerpen)

Interclub 3e

  1. Metro (Limburg)
  2. Pemberton (Brabant)
  3. Het Centrum (CBK Antwerpen)

Interclub 4e

  1. Klompke (Limburg)
  2. Venusvrienden (O-Vl)
  3. D'amateurekes (W-Vl)

2002

Open dubbel

  1. Frederic Collignon - Francis Collignon (Lim/Lim)

Open enkel

  1. Van de Cauter Tom
  2. Van de Cauter Kurt
  3. Clavelle Fangio

Masters enkel

  1. Coessens Andy
  2. Lepercq koen
  3. Delannoy kristoph

1e dubbel

  1. Van Roosbroeck Johnny - Depauw Robby
  2. Bloemen Jean-Pierre - Stegen Tony
  3. Grimonpont Philip - Paridaens Mike

1e enkel

  1. De Pauw Robby
  2. Grimontpont Philip
  3. Houck Olivier

2e enkel

  1. Fagnani Gr
  2. Noppe Wim
  3. Decapmaker

3e enkel

  1. Plateeuw Nico
  2. Kersemans matthias
  3. Van Melckebeke

4e enkel

  1. Delagrense Kathy
  2. Van der Sypt Eddy
  3. Carijn Karel

Dames enkel

  1. Bollez Kim (W-Vl)
  2. Roelens Cindy
  3. Delagrense Kathy (O-Vl)

Gemengd

  1. Coessens Andy - Delagrense Kathy
  2. Van de Cauter Tom - Katrien
  3. Lepercq Koen - Bollez Kim

Veteranen enkel

  1. Pirlet Jean-Pierre
  2. Schmitt Jean-Pierre
  3. Uyttersprot Pierre

2001

Open dubbel

  1. Fred Van den Bemden - Raymond Peeters (Lim/Lim)
  2. Wuyts Werner - Wuyts Dirk (Antw)
  3. Vandecauter Tom - Coessens Andy (O-Vl)

Open enkel

  1. Van de Cauter Tom (Oost-Vlaanderen)
  2. De Hoest Davy (Limburg)
  3. De Schouwer Patrick (Brabant)

Masters dubbel

  1. Collignon Frederic - Collignon Francis (Limb)
  2. Eerdekens David - Daens Benny (Limb)
  3. Saban Ismael - Zeggers Aldo (Brab/Limb)

Masters enkel

  1. Coessens Andy (Brabant)
  2. Neysmans Tom (Limburg)
  3. Wuyts Dirk (Antwerpen)

1e dubbel

  1. Van Damme Geert - Deprez Lieven (O-VL)
  2. Bourgeois Frederic - Bourgeois Christophe (O-VL)
  3. Jacquemin Francis - Meacci Gianni (Luik)

1e enkel

  1. Van de Cauter Tom (Oost-Vlaanderen)
  2. Grimonpondt Phillippe (Oost-Vlaanderen)
  3. De Pauw Robby (Oost-Vlaanderen)

2e dubbel

  1. Huwe Henkie - De Clercq Peter (O-VL)
  2. De Temmerman - Roos Koen (O-VL)
  3. Van Hee Tom - Proot Gino (W-VL)

2e enkel

  1. Clavelle Fangio (Henegouwen)
  2. Verwimp Kris (Antwerpen)
  3. Haeck Christiaan (Oost-Vlaandderen)

3e dubbel

  1. Opdebeeck Omar - Oliviers David (Antw)
  2. De Meyer Christophe - Van Weymaarsch Steven (O-VL)
  3. Blancquaert Robin - Van Weymaarsch Frederic (O-VL)

3e enkel

  1. De Sutter Robby (Oost-Vlaanderen)
  2. Noppe Wim (Oost-Vlaanderen)
  3. Oliviers David (Antwerpen)

4e dubbel

  1. Peeters Nico - Joris Gert (Limb)
  2. Wickman Orwig - Planchon Andy (O-Vl)

4e enkel

  1. Schoot Dave (Oost-Vlaanderen)
  2. Vermeulen Alex (Antwerpen)
  3. Van Driessche Kim (Oost-Vlaanderen)

Dames enkel

  1. Coquyt Ann - Van De Vijver Katrien
  2. Noblesse Martin - Bergé Sonja (Limb)
  3. Hauben Ingrid - Delagrense Kathy (Limb/O-VL)

Dames enkel

  1. Tavernier Virginie (West-Vlaanderen)
  2. Noblesse Martine (Limburg)
  3. Cocquyt Ann (Oost-Vlaanderen)

Gemengd

  1. Hauben Ingrid - Collignon Frederic (Limburg)
  2. Ruyssinck Evi - De Kegel Yves (OVL)
  3. Van den Berghe Nathalie - Zeggers Aldo (Limburg)

Veteranen enkel

  1. De Wolf Luc (Oost-Vlaanderen)
  2. Hauben Maurice (Limburg)

Veteranen dubbel

  1. Kohnen Armand - Bertrand Christian (Luik)
  2. Van den Brande Luc - Ackou Udo (O-VL)
  3. De Wolf Luc - Roelandt Guy (O-VL)

2000

Open dubbel

  1. De Beuckelaer - Simons Mario
  2. Nijsmans - De Hoest Davy
  3. Collignon Frederique - Collignon Francis

Open enkel

  1. Collignon Frederique  (Limburg)
  2. Windmolders Alain  (Limburg)
  3. Peeters Dirk

Masters dubbel

  1. De Beuckelaer Danny- Simons Mario
  2. Collignon Frederique- Collignon Francis
  3. Fournier Patrick- Anastasio Michel

Masters enkel

  1. Collignon Frederique  (Limburg)
  2. De Schouwer Patrick (Brababt)
  3. Vandenbemden Frank (Limburg)

1e dubbel

  1. Van Damme - Delagrense (O.VL./O.VL.)
  2. Coenen - Pavan (Lim./Lim.)
  3. Nelis - Brugmans (Lim./Lim.)

1e enkel

  1. Brugmans Nico (Lim.)
  2. Schildermans Guy (Lim.)
  3. Van Houtte Michel (W. VL.)

2e dubbel

  1. Van de Cauter - Van de Cauter (O.VL./O.VL.)
  2. Windmolders - Kempeneers (Lim./Lim.)
  3. Digneffe - Benoit (Lim./Lim.)

2e enkel

  1. Windmolders Alain (Lim.)
  2. Torfs Johan (Antw.)
  3. Digneffe Benoit (Antw.)

3e dubbel

  1. Metten-Roelandt (Lim./O.VL.)
  2. Bamps - Hendrickx (Lim./Lim.)
  3. Gorgiadis- Schillebeekx (Bra./Bra)

3e enkel

  1. De Preter Tom (Antw.)
  2. Clotz Gerard (Bra.)
  3. Havelaerts Daniel (Antyw.)

4e dubbel

  1. Hulshagen - Herckens (Lim./Lim.)
  2. Bamps - Appeltans (Lim./Lim.)
  3. De Preter-Van Cauwenbergh (Antw./Antgw.)

4e enkel

  1. Herckens Mario (Lim.)
  2. De Preter Bart (Antw.)
  3. Van Cauwenberghe Serge (Antw.)

Dames dubbel

  1. Daeleman - Kouijzer (Antw./Antw.)
  2. Hauben - Delagrense (Lim./O.VL.)
  3. Knaepen - Noblesse (Lim./Lim.)

Dames enkel

  1. Tavernier Virginie (W.VL.)
  2. Noblesse Martine (Lim.)
  3. Hauben Ingrid (Lim.)

Gemengd

  1. Collignon F. - Hauben I. (Lim./Lim.)
  2. Van de Cauter T. - D'Hondt A. (O.VL./O.VL.)
  3. Windmolders A.-Knaepen S. (Lim./Lim.)

Veteranen enkel

  1. Cafferata Henri (Liège)
  2. Stevens Maurice (Limburg)
  3. Hauben Maurice (Limburg)

Veteranen dubbel

  1. Clotz - Ackou (Bra./Bra.)
  2. Naka - Cafferata (Liège/Liège)
  3. Kohnen - Bertrand Liège/ Liège)

Beker van België

  1. La Paix (Brabant)
  2. Les Cocqs (Liège)
  3. Express (Antwerpen)

Kampioen van België

  1. MTV Kortessem (Limburg)
  2. Peynet (Brabant)

Interclub 1e

  1. TGV (Liège)
  2. VKC (Limburg)
  3. Têtes Bruléés (Brabant)

Interclub 2e

  1. De Welpen (O.VL.)
  2. Dominique boys (Limbuirg)
  3. Muske (Antwerpen)

Interclub 3e

  1. RKC (Limburg)
  2. t Hertje (Antwerpen)
  3. Ondankshotters (W.VL.)

Interclub 4e

  1. Entrepotes (W.VL.)
  2. Ondankshotters II (W.VL.)
  3. Sax (Limburg)

1999

Open dubbel

  1. Gaetani - Caferata 
  2. Vanheeswijck - Simons Mario
  3. Coessens Andy - Delagrense Franqui

Open enkel

  1. Nijsmans Tom 
  2. Zeggers Aldo 
  3. Braeken Eric 

Masters dubbel

  1. Livet-Pitch
  2. Gaetani-Braeken
  3. Vandenbemden-Bollen 

Masters enkel

  1. Collignon Frederique
  2. Zeggers Aldo
  3. Lecocq Filip

1e dubbel

  1. Gourmala Mohamed/ Laamari Said
  2. Melachrinidis Joannis/Lacroix Marc
  3. Soetewey Gerry/Vets Kris

1e enkel

  1. Nijsmans Tom
  2. Despretz Kris 
  3. Van Saet Hendrik 

2e dubbel

  1. Pirlet/Doucet
  2. Deldime/Lambert
  3. Schellens/Elsen

2e enkel

  1. Pirlet Ilia
  2. Van de Cauter Tom
  3. Doucet Patrick

3e dubbel

  1. Schurmans Johan/Van Genechten Koen
  2. Stas Marc/Martens Filp
  3. Golamaully Joel/Van Slagmuylders Steve

3e enkel

  1. Noppe Wim (Oost-Vlaanderen)
  2. Schurmans Johan (Antwerpen)
  3. Peeters Steve (Brabant)

4e dubbel

  1. Van Der Sijpt Eddy - Roos Koen
  2. Allard Thierry - Fransen Valeer
  3. Eeckhout Peter - Missiaen Gunther

4e enkel

  1. Roos Koen (Oost-Vlaanderen)
  2. Bourgeois Frederic (Oost-Vlaanderen)
  3. Van Der Sijpt Eddy (Oost-Vlaanderen)

Dames dubbel

  1. Kouyzer Ines/Daelman Vicky
  2. Noblesse Martine/Bergé Sonja
  3. Hauben Ingrid/Delagrense Katy

Dames enkel

  1. Noblesse Martine
  2. Bergé Sonja
  3. Kouyzer Ines

Gemengd

  1. Collignon Fred/ Hauben Ingrid
  2. Coessens/Kouyzer
  3. Vandenbemde/Noblesse

Veteranen enkel

  1. Caferatta Henri Limburg
  2. De Groof Johnny Brabant
  3. Zappitelli Pasqualle Liège

Veteranen dubbel

  1. Mertens Luc - Van Eynder Francois
  2. Kohen Armand - Bertrand Christian
  3. Maka Leopold - Haidona Melchior

Beker van België

  1. Les Cocqs MM (Liège)
  2. MTV Kortesem (Limburg)
  3. Cartouchke (Limburg)

Kampioen van België

  1. KC Peynet (Brabant)
  2. Les Cocqs MM (Liège)

Interclub 1e

  1. Bulls (Antwerpen)
  2. Jefkes (Oost-Vlaanderen)
  3. The Killers (Brabant)

Interclub 2e

  1. Pigs 1 (Brabant)
  2. Aberboys (Antwerpen)
  3. Mont Michel (Liège)

Interclub 3e

  1. Muske (Antwerpen)
  2. WiekieWiekies (Oost-Vlaanderen)
  3. Pavillon2 (Brabant)

Interclub 4e

  1. Marvanboys (Limburg)
  2. Cent Noms (Brabant)
  3. El Condor (Oost-Vlaanderen)

1998

Open dubbel

  1. Collignon-Collignon
  2. Van den Bemden F/ Van den Bemden F
  3. Van de Cauter J/ Van de Cauter K

Open enkel

  1. Delannoy Christophe
  2. Simons Mario
  3. Van de Cauter Kurt

Masters dubbel

  1. HeynsDirk - De Beuckelaer Danny
  2. Van Mossevelde Christian - Tuiyen T.
  3. Braeken Eric - De Paepe Thierry

Masters enkel

  1. De Beuckelaer Danny
  2. Dehoest Davy
  3. Schmit Jaen-Pierre

1e dubbel

  1. Livet Pascal/Pitsch Marc
  2. Le Percq Koen/Van de Cauter J.
  3. Scripoli Carlo/Metten Erwin

1e enkel

  1. Le Percq Koen
  2. Vardan Michel
  3. Anastasiou Michel

2e dubbel

  1. Tinners Jo/ Nijsmans Tom
  2. Mathou Thierry/Druart Eric
  3. Peeters Jean/ Finet Rudy

2e enkel

  1. Nijsmans Tom
  2. Elsen Freddy
  3. Torfs Johan

3e dubbel

  1. Van de Cauter Kristof/ Van de Cauter Tom
  2. Doucet Patrick/ Bamps Marco
  3. De Baets Bjorn/Vandevelde Kristof

3e enkel

  1. Van de Cauter Tom
  2. Pirlet Ilia
  3. Kaesen Jen Jacques

4e dubbel

  1. De Groof Johnny - Van den Berghe Sven
  2. Peeters Raf - Goossen Michel
  3. Smets Johan - Verboven Bart

4e enkel

  1. De Groof Johnny
  2. Roos Koen
  3. Soetens 

Dames enkel

  1. Bergé Sonja
  2. Van Eename Elsy
  3. Temmerman Sylvia,

Gemengd

  1. De Beuckelaer Danny - Kouyzer Ines
  2. Coessens Andy - Reinhart Stephanie
  3. Simons Mario - Delagrense Nathalie

Veteranen enkel

  1. Hauben Maurice
  2. Stevens Maurice
  3. Mannara Salvatore

Beker van België

  1. Express Antwerpen
  2. Les Ducs de liège
  3. Kortessem Limburg

Kampioen van België

MTV Kortessem Limburg

Interclub 1e

  1. Vossem O.VL.
  2. Les Cocqs (Liège)
  3. Têtes Bruléees (Brabant)

Interclub 2e

  1. Eddy's Club Limburg
  2. Ex Libris Antwerpen
  3. Etoile Polaire Brabant

Interclub 3e

  1. Hertje Antwerpen
  2. Cartouche Limburg
  3. Cobra Liège

Interclub 4e

  1. The Pigs Brabant
  2. St. Georges Limburg
  3. Kabillas Oost-Vlaanderen

1997

Open dubbel

  1. Delanoy-Delanoy (O-Vlaanderen)
  2. Sabater - Candanedo (Brabant)
  3. Coessens-Carletta 

Open enkel

  1. Collignon Frederick
  2. Anastsiou Michel
  3. Wuyts Werner

1e dubbel

  1. Anastasiou Michel / Schimmenti

1e enkel

  1. Anastasiou Michel

2e dubbel

  1. Viller Y /Heremans F

2e enkel

  1. Ceuppens P

3e dubbel

  1. Huwe Henkie / De Clercq Peter

3e enkel

  1. Piens David

4e dubbel

  1. Nijsmans Tom - Dehoest Davy

4e enkel

  1. Nijsmans Tom

Dames dubbel

  1. Daelman Vicky / Kouyzer Ines

Dames enkel

  1. Daelman Vicky

Gemengd

  1. De Beukelaer Danny / Kouyzer Ines

Veteranen enkel

  1. Hauben Maurice (Limburg)
  2. Boeykens Emmerich (Antwerpen)
  3. Uitersprout (W-Vlaanderen)

Veteranen dubbel

  1. Hauben-Collignon Francis (Limburg)
  2. Looze-Hulshaegen (W-Vl. - Limb.)
  3. Vandenbrande-Delanoy (O-Vlaanderen)

Beker van België

  1. Peynet (Brabant)
  2. Jong Luna (Limburg)

Kampioen van België

  1. MTVH Tongeren (Limburg)
  2. Peynet (Brabant)

Interclub 1e

  1. Luna Kortenaken
  2. t Poske (Brabant)
  3. De Jefkes (O.VL)

Interclub 2e

  1. Lievenshof (Nieuwerkerke)
  2. Boem Boem (Brabant)
  3. Union Flemalle (Luik)

Interclub 3e

  1. Jekerboys (Lauwe)
  2. The Frogs (O.VL.)
  3. Steenbergsboys (Antw.)

Interclub 4e

  1. Vier Wegen (CBK Antwerpen)
  2. Kaisershof MAL
  3. Half Frankske (Antw.)

1996

Open dubbel

  1. Collignon F-Collignon F,

Open enkel

  1. Collignon Frederick

Masters enkel

  1. Delannoy Christophe

1e enkel

  1. Peter Van Dun

2e dubbel

  1. Speldoorn Gerry / Brandswijck Jurgen

2e enkel

  1. Speldoorn Gerry

4e dubbel

  1. Clinckspoor / De Vriendt

Gemengd

  1. Van Herzele K. /Van Dun Peter

Beker van België

EL CONDOR

Kampioen van België

MTV HECO

1995

Open dubbel

  1. Collignon F-Collignon F,(Limb/Limb)

Open enkel

  1. Collignon Frederick (Limb)
  2. Vandun Peter
  3. Vandenbemden Fred

3e enkel

  1. Speldoorn Gerry

4e enkel

  1. Van Borre Pascal

Beker van België

MTV HECO (Limb)

Kampioen van België

MTV HECO (Limb)

Interclub 1e

Carrera (O.VL.)

Interclub 2e

Djoo Boys

1994

Open dubbel

  1. Van Dun Peter/Fournier Patrick
  2. De Breuck/Lathouwers
  3. Zeggers/Kaluzny

Open enkel

  1. Desseure

Masters dubbel

  1. Simons Mario/Vandenbemden F.
  2. Van Dun Peter/Fournier Patrick
  3. Demeulemeester/Lammens

Masters enkel

  1. Simons Mario
  2. Collignon Frederique
  3. De Schouwer Patrick

1e dubbel

  1. Leclerc D./Dubuisson
  2. Genet/Avemate
  3. Loose/Vanlerberghe

1e enkel

  1. David Hedwig
  2. Christoffels Mario
  3. Avermate Valentin

2e dubbel

  1. Coessens/Clavelle Fandgio
  2. Despretz/Witterzele
  3. Radi/EL Amaraoui

2e enkel

  1. Eerdekens David
  2. Vets Kris
  3. Knoops Bart

3e dubbel

  1. Wuyts/Govaerts
  2. Keuleers/Claes
  3. Schillebeeks/Giorgiadanis

3e enkel

  1. Digneffe Benoit
  2. Wuyts Dirk
  3. Keuleers Benny

4e dubbel

  1. Hauben W./Equatore
  2. Jansen/Van Nylen
  3. Hietbrink/Eechout

4e enkel

  1. Hulsaegen Marcel
  2. Lanckmans Pascal
  3. De Saer Nico

Dames dubbel

  1. Michelakis/Kouyzer
  2. Vandenbosch/Bergé
  3. Loose/De Schutter

Dames enkel

  1. Kouyzer Ines
  2. Micheliakis Tina
  3. Vandebosch Nathalie

Gemengd

  1. Kerckhofs/Noblesse
  2. Collignon/Collignon
  3. Vandun/Noel

Beker van België

  1. Peynet (Brabant)
  2. Buffalos (Luik)
  3. Celtic Wolf (O.VL.)

Kampioen van België

  1. Buffalos (Luik)
  2. Cosmos (Hasselt)
  3. Gemeentehuis (W.VL)

Interclub 1e

  1. Topkapi (Luik)
  2. Moscou Boc (W.VL.)
  3. Fontein (Limburg)

Interclub 2e

  1. t Zant (Limburg)
  2. Lucky Family (Antw)
  3. White Star (O.VL.)

Interclub 3e

  1. Kicker One (Limburg)
  2. Gemeentehuis 2 (W.VL)
  3. Lambermont (Luik)

Interclub 4e

  1. Brigigone (Limburg)
  2. Joske (O.VL.)

1993

Open dubbel

  1. Peter Van Dun / Patrick Fournier (O.VL)

Open enkel

  1. Peter Van Dun  (O.VL.)

Beker van België

CARTOUCHE

Kampioen van België

LA PAIX (Brab)

1992

Open dubbel

  1. Frank Debreuck - Werner Lathouwers (Antwerp/Antwerp)

Open enkel

  1. Lathouwers W.(Antwerp)

Beker van België

KINKANT

Kampioen van België

LA PAIX (Brab)

1991

Open dubbel

  1. Van Damme - Payne

Open enkel

  1. Cafferata

Beker van België

DE MEEUW (Antwerp)

Kampioen van België

LA PAIX (Brab)

Interclub 1e

De Kroeg 

1990

Open dubbel

  1. Guido Meersman/Dartagnan Verswijfel (Antw/Antw)

Open enkel

  1. Guido Meersman (Antwerp)

2e dubbel

  1. Dumoulin / Vardan

2e enkel

  1. Brancato Luigi

3e dubbel

  1. Wuyts / Wuyts

3e enkel

  1. Van Der Jeugt Jef

Gemengd

  1. Hauben Maurice - C. Goosens
  2. Verswijfelt - Meersman

Beker van België

KINKANT

Kampioen van België

PEYNET (Brab)

Interclub 2e

Empereur

Interclub 3e

Taverne

1989

Open dubbel

  1. Guido Meersman - Dartagnan Verswijfel (Antw/Antw)

Open enkel

  1. Guido Meersman

1e dubbel

  1. Leenaers Luc / Michelakis Tina

1e enkel

  1. Kelecom Camille

2e dubbel

  1. Adamzyck / Avermate

2e enkel

  1. Fagnani Graziano

3e dubbel

  1. Van Der Elst Jimmy / Mathijs Ronny

3e enkel

  1. Brangato Luigi

4e dubbel

  1. Moitroux / Habrex

4e enkel

  1. De Backer Jean-Marc

Dames dubbel

  1. Van Leemput / Kouyzer Ines

Dames enkel

  1. Michelakis Tina

Gemengd

  1. Verswijfelt - Rogiers

Beker van België

RADAR (Liège)

Kampioen van België

PEYNET (Brab)

Interclub 1e

Sport' 84

Interclub 2e

Merki's

Interclub 3e

Aigles

Interclub 4e

Kinkant

1988

Open dubbel

  1. Jean-Marc Piette/Didier Debras (Liège/Liège)
  2. Meersman Guido - Verswijfelt Dartagnan (Antw)
  3. Simons Mario - Stas Carlo (Limb)

Open enkel

  1. Guido Meersman (Antwerp)
  2. Mario Simons (Limb)
  3. Dartagnan Verswijfelt (Antw)

Beker van België

RADAR (Liège)

Kampioen van België

PEYNET (Brab)

1e dubbel

Mackels / Leroy

1e enkel

Lathouwers Werner

2e dubbel

Jorissen/Vandeweyer

2e enkel

Leonard Patrick

3e dubbel

Montedoro/Bartoli Galogero

3e enkel

Bartoli Galogero

4e dubbel

Maers/Frontville

4e enkel

Pallen Thierry

Dames dubbel

Robijns/Seghers

Dames enkel

Seghers Nathalie

Gemengd

Kouyzer Ines / Verlinden

Interclub 1e

Rescapes

Interclub 2e

The Birds

Interclub 3e

Spieke

Interclub 4e

L'Empereur

1987

Open dubbel

  1. Verlinden W. / Stiers R.(Antw)
  2. Meersman - Verswijfelt (Antw)
  3. Mattheus - Herremans (antw)

Open enkel

  1. Verswijfelt Dartagnan (Antw)
  2. Piette jean-Marc (Luik)
  3. Meersman Guido (Antw)

Beker van België

PEYNET (Brab)

Kampioen van België

PEYNET (Brab)

1986

Open dubbel

  1. Maurice Hauben / Florent Dewalleffe (Limb/Limb)

Open enkel

  1. Lathouwers W.(Antwerp)

Beker van België

BANZAI (Liège)

Kampioen van België

OUD EGYPTE

1985

Open dubbel

  1. William Mattheus / Etienne Herremans (Antw)
  2. Maurice Hauben / Florent Dewalleffe (Limb/Limb)

Open enkel

  1. Gressier Pascal

Beker van België

LA PAIX (Brab)

Kampioen van België

LA PAIX (Brab)

1984

Open dubbel

  1. Pascal Gressier - Ismael Saban (Bra/Bra)
  2. Jean-Marc Piette - charly hermans (Luik)
  3. Kohnen - Bertrand (Luik)

Open enkel

  1. Debras Didier (Liege)
  2. Gressier Daniel(Brab)
  3. Debreuck Frank (Antw)

Beker van België

DE KROON

Kampioen van België

KC RADAR (Liège)

1983

Open dubbel

  1. Dartagnan Verswijfel - Leopold Claes (Antw)
  2. Diakonis Manu - Saban ismael (Brab)
  3. Kohnen - Bertrand (Luik)

Open enkel

  1. Carletta Artura (Brab)
  2. Gressier Pascal (Brab)
  3. Stiers Rudy (Antw)

Beker van België

INTER HORLOGE (Brab)

Kampioen van België

INTER HORLOGE (Brab)

1982

Open dubbel

  1. Saban Ismael - Diakonis Manu (Brab)
  2. Gressier Pascal - Borelli Bernardo (Brab)
  3. Bloemen P - Olbrechts T (Limb-Antw)

Open enkel

  1. Boumans J. 
  2. Gressier Pascal (Brab)
  3. Lathouwers Werner (Antw)

Beker van België

KC RAPID DE FOREST (Brab)

Kampioen van België

TRIVOLI BRIDGE (Antw)

1981

Open dubbel

  1. Pascal Gressier - Bernardo Borelli (Brab/Brab)
  2. Jean-Marc Piette - Charly Hermans (Luik)
  3. Soussi - Messaoudi (Brab)

Open enkel

  1. Gressier Pascal (brab)
  2. Baumans (Brab)
  3. Saban Ismael (Brab)

Beker van België

INTER HORLOGE (Brab)

Kampioen van België

BANZAI (Liège)

Interclub 1e

De Plekkers

Interclub 2e

Checkpoint

Interclub 3e

Scab

Interclub 4e

Strikers

1980

Open dubbel

  1. Pascal Gressier / Bernardo Borelli (Brab/Brab)
  2. Haidon - Vasco
  3. Charpentier - Dubois

Open enkel

  1. Gressier Pascal (Brab)
  2. Baumans
  3. Fallier

Interclub 1e

  1. Azzura
  2. Brigigogne
  3. Celtic
  4. De Kroen

Interclub 2e

  1. Les Dieux
  2. Plekkers

Interclub 3e

  1. Chapelle
  2. Hab boys
  3. Panters
  4. Stella Azurra

 

Beker van België

INTER HORLOGE (Brab)

Interclub 4e

  1. Scab (Brabant)
  2. Copains (Luik)
  3. Knallers Lozen (Limburg)
  4. Paradys (Antwerpen)

Kampioen van België

  1. LES DUCS (Luik)
  2. INTER HORLOGE(Brab)

1979

Open dubbel

  1. Armand Kohnen - Christian Bertrand (Liège/Liège)
  2. Gressier - Borelli
  3. Kerckhofs - Dewalleff

Open enkel

  1. Pirlet Jean-Pierre (Limb)
  2. Pascal Gressier
  3. Daniel Gressier

Beker van België

PRINSENHOF (antw)

Kampioen van België

MILLEN T.V.V.(Limb)

1978

Open dubbel

  1. Jean-Pierre Pirlet - Marcel Van Seer (Limb/Limb)
  2. Marchand -  Y.Bernard (smach Club Brussel)
  3. Mesotten - Smullenberghs

Open enkel

  1. Gressier Pascal (Brab)
  2. Melardinidis Jean
  3. Stevens Rudy

Beker van België

KC HERSTAL (Luik)

Kampioen van België

MILLEN T.V.V.(Limb)

1977

Open dubbel

  1. Paul Strasser - Francis Collignon (Liège/Liège)
  2. Raymond Vanseer - Ludo Van Roosenbroeck (Lim-Antw)
  3. Stevens Maurice - Vanseer Marcel (Limb)

Open enkel

  1. Gressier Pascal (Brab)
  2. Wayaffe Jean (Luik)
  3. Kerkhofs Jef (Limb)

Beker van België

INTER ANS

Kampioen van België

LA PAIX

1976

Open dubbel

  1. Maurice Stevens - Marcel Van Seer (Lim)
  2. Melachrinidis Jean - De Boeck (Brab)
  3. Van Moorten - Winten (Ant)

Open enkel

  1. Gressier Pascal (Brab)
  2. Pirlet Jean-Pierre (Lim)
  3. Jean Wayaffe (Luik)

Beker van België

LA PAIX (Brab)

Kampioen van België

TRIVOLI B (Antw)

1975

Open dubbel

  1. Paul Strasser / Francis Collignon (Liège/Liège)
  2. Mesotten Henri-Mesotten Andre (Limb)
  3. Simonet Rob- Vantongelen

Open enkel

  1. Melachrinidis Jean (Brab)
  2. Verbeelen Guido (Limb)
  3. Pirlet Jean-Pierre (Limb)

Beker van België

INTER ANS

Kampioen van België

MILLEN T.V.V. (Limb)

1974

Open dubbel

  1. Maurice Stevens / Florent Dewalleffe (Limb/Limb)
  2. Olbrechts - Stevens Rudy (Antw)
  3. Pirlet JP-Vanseer Marcel (Limb)

Open enkel

  1. Olbrechts Theo (Antw)
  2. Kohnen (Luik)
  3. Pirlet Jean Pierre (Limb)

Beker van België

PRINSENHOF

Kampioen van België

EBURONEN (Limb)

1973

Open dubbel

  1. Hausmann -Carpentier (Luik)
  2. Kohnen-Hustings (Luik)
  3. Croughs-Lahaye (Limb)

Open enkel

  1. Pirlet Jean-Pierre (Limb)
  2. Stevens Rudy (Antw)
  3. Hermans Charly (Luik)

Beker van België

LES FLAMBEURS Brab)

Kampioen van België

TRIVOLI (Antwerp)

1972

Open dubbel

  1. De Moorter-Melakian (Brabant)

Open enkel

  1. Olbrecht T.(antw)

Beker van België

KC LES MARTIENS

Kampioen van België

KC RAPID DE FOREST (Brab)

1971

Open dubbel

  1. Hauben Maurice / Pirlet Jean-Pierre (Limb/Limb)
  2. Simonet robert / Vantongelen (Antwerpen)
  3. Hausman / Jaspar (Luik)

Open enkel

  1. Olbrecht T. (Antw)

Beker van België

KC LES MARTIENS

Kampioen van België

KC RAPID DE FOREST

1970

Open dubbel

  1. Hauben Maurice / Pirlet Jean-Pierre (Lim/Lim)
  2. Lenaers-Piette (Luik)
  3. Van Aken-Van Hoeck (Antwerpen)

Open enkel

  1. Moens Fons . (Antw)
  2. Hauben Maurice (Limb)
  3. Pirlet Jean-Pierre  (Limb)

Beker van België

KC ESCALE

Kampioen van België

KC TROIS BORNES

1969

Open dubbel

  1. Kohen / Hustings(Luik)

Open enkel

  1. Kohen A.

Beker van België

KC TROIS BORNES

Kampioen van België

KC TROIS BORNES

1968

Vanaf 1968 kan men spreken van een representatief kampioenschap van België.

KvB werd dan uitgebreid met Antwerpen Limburg en Luik.

 

A partir de 1968 on peut parler d'un championnat représentatif de la Belgique

En 1968 KvB élargi avec Anvers Limbourg et Liège

Open dubbel

  1. Kohen / Hustings (Luik)

Open enkel

  1. Hustings (Luik)

Beker van België

KC BONNE HUMEUR

Kampioen van België

KC BONNE HUMEUR

1967

Uitsluitend Brabant

Open dubbel

  1. Shauwers /Vandenhoutem

Open enkel

  1. Van Steenwinkel

Beker van België

OP EN OVER TOMBEEK

Kampioen van België

OP EN OVER TOMBEEK

1966

Uitsluitend Brabant

Open dubbel

  1. Shauwers /Vandenhoutem

Open enkel

  1. Van Steenwinkel

Beker van België

CHAT NOIR

Kampioen van België

KC FEU ROUGE

1965

Uitsluitend Brabant

Open dubbel

  1. Raet / Michiels

Open enkel

  1. Van Steenwinkel

Beker van België

KC FEU ROUGE

Kampioen van België

KC FEU ROUGE

1964

Uitsluitend Brabant

Open dubbel

  1. Oudaert / Rezette

Open enkel

  1. Van Steenwinkel

Beker van België

KC FEU ROUGE

Kampioen van België

LES RESQUILLEURS

1963

Uitsluitend Brabant

Open dubbel

  1. Vanduuren / Vansteenwinkel

Open enkel

  1. Van Steenwinkel

Beker van België

KC VERSAILLES

Kampioen van België

LES RESQUILLEURS

1962

Uitsluitend Brabant

Open dubbel

  1. Vandenborre / De Houwer

Open enkel

  1. Van Steenwinkel

Beker van België

KC JAGER

Kampioen van België

LES RESQUILLEURS

1961

Uitsluitend Brabant

Open dubbel

  1. Vandenborre / De Houwer

Open enkel

  1. Michiels F.

Beker van België

ETOILE POLAIRE

Kampioen van België

LES RESQUILLEURS

1960

Uitsluitend Brabant

Open dubbel

  1. Oudaert / Van Hoof

Open enkel

  1. Makti

Beker van België

ETOILE POLAIRE

Kampioen van België

LA SOURCE

1959

Uitsluitend Brabant

Open dubbel

  1. Eisenbrink / Rocselar

Open enkel

  1. Sorentino B.

Beker van België

ETOILE POLAIRE

Kampioen van België

PAVILLON BELGE

1958

Uitsluitend Brabant

Open dubbel

Fransquin / Lefevre

Open enkel

  1. Decrayer R.

Beker van België

KC POSTILLON

Kampioen van België

ETOILE POLAIRE

1957

Uitsluitend Brabant

Open dubbel

  1. Oudaert / Rezette

Open enkel

  1. Forton

Beker van België

ARCHIDUC

Kampioen van België

F.J.A. CLUB

1956

Uitsluitend Brabant

Open dubbel

  1. Urbain / Rezette

Open enkel

  1. Vanderstappen J.

Beker van België

F.J.A. CLUB

Kampioen van België

KC DYNAMO

1955

Uitsluitend Brabant

Open dubbel

  1. Vandenbosch / Vanthournhout

Open enkel

  1. Vanderstappen J.

Beker van België

KC DYNAMO

Kampioen van België

KC DYNAMO

1954

Uitsluitend Brabant

Open dubbel

  1. Dzierzanowski / Meitzger

Open enkel

  1. Dzierzanowski  St.

Kampioen van België

KC DYNAMO

Beker van België

F.J.A. CLUB

1953

Uitsluitend Brabant

Open dubbel

  1. Minnoy / Bott

Open enkel

  1. Beeckman

Kampioen van België

KC DYNAMO

1952

Uitsluitend Brabant

Kampioen van België

R.C. POSTILLON

1951

Uitsluitend Brabant

Kampioen van België

R.C. POSTILLON

1950

Enkel Brabant

Kampioen van België

KC WIWI