Kampioenschappen van België – 2017-2018

Kampioenschappen van België – 2017-2018

De kampioenschappen van België editie 2017-2018 zijn achter de rug, alle bekers zijn verdeeld.
Op de uitslagen van de interclub na hebben we alles ontvangen en toegevoegd op Tablesoccer.be

Hierbij een overzicht van alle uitslagen van deze editie:

Open dubbel

  1. Frederic Collignon (1P) – Andy Coesens (1P)
  2. Olivier Decavel (1P) – Christophe Van Der Eecken (1P)
  3. Didier Deldime (1P) – Patrick Fournier (1P)

Bekijk de volledige uitslagen

Open enkel

  1. Alexander Vanwalleghem (1P)
  2. Tom Van De Cauter (1P)
  3. Andy Coesens (1P)

Bekijk de volledige uitslagen

Gemengd

  1. Steve Terneus (1P) – Stefanie Meyen (4P)
  2. Vicky Daelman (3P) – Dieter Steeman (1P)
  3. Sam Weyts (1P) – Annelore Vercaemere (1P)

Bekijk de volledige uitslagen

Veteranen dubbel

  1. Vitor Guerreiro (1P) – Yves Henderyckx (1P)
  2. Michael Vanhoutte (1P) – Dietrik Decapmaker (1P)
  3. Kris Verwimp (1P) – Koen Vervecken (1P)

Bekijk de volledige uitslagen

Veteranen enkel

  1. Walter Willekens (1P)
  2. Vitor Guerreiro (1P)
  3. Christiaan Van Mossevelde (1P)

Bekijk de volledige uitslagen

Dames dubbel

  1. Vicky Daelman (3P) – Lynn Keppens (2P)
  2. Tamara Vita (4P) – Stefanie Meyen (4P)
  3. Elien Lamsens (3P) – Wendy Huybrechts (2P)

Bekijk de volledige uitslagen

Dames enkel

  1. Elien Lamsens (3P)
  2. Ellen Van Der Sijpt (2P)
  3. Nele Missotten (2P)

Bekijk de volledige uitslagen

1e dubbel

  1. Ismael Saban (1P) – Ryan Timmers (1P)
  2. Tom Van De Cauter (1P) – Dieter Steeman (1P)
  3. Miguel Vanwalleghem (3P) – Alexander Vanwalleghem (1P)

Bekijk de volledige uitslagen

1e enkel

  1. Christophe Van Der Eecken (1P)
  2. Ryan Timmers (1P)
  3. Miguel Vanwalleghem (3P)

Bekijk de volledige uitslagen

2e dubbel

  1. Kenny Vandenbemden (2P) – Dimitri Decembry (2P)
  2. Rob Houtmeyers (2P) – Jan Uyttebroek (2P)
  3. Jens Crabbé (2P) – Cedric Vandermeeren (2P)

Bekijk de volledige uitslagen

2e enkel

  1. Gilles Descheemaeker (2P)
  2. Robby Verbinnen (2P)
  3. Kris Buyens (2P)

Bekijk de volledige uitslagen

3e dubbel

  1. Mathieu D’hayer (3P) – Werner Rom (3P)
  2. Kadir Tasdemir (3P) – Rachid Taher (3P)
  3. Davy Joris (3P) – Kevin Laenen (3P)

Bekijk de volledige uitslagen

3e enkel

  1. Rachid Taher (3P)
  2. Thomas Peeters (3P)
  3. Marc Fallier (3P)

Bekijk de volledige uitslagen

4e dubbel

  1. Vincent Peeters (4P) – Jorn Vanderschueren (4P)
  2. Tom Verreet (4P) – Nathan Dilliën (NA)
  3. Kristof Vandenbroeck (4P) – Anton Van Gucht (4P)

Bekijk de volledige uitslagen

4e enkel

  1. Mark Gielen (4P)
  2. Glenn Vervoort (4P)
  3. Sven De Saedeleir (4P)

Bekijk de volledige uitslagen

Beker van België

  1. Banzai (CBK – Limburg)
  2. Den Arend (CBKA – Antwerpen)
  3. Principado (BTLB – Oost-Vlaanderen)
  4. Djingolo’s (VTB – West-Vlaanderen)
  5. Napoleon (FBFTA – Brussel)
  6. NTS (ATC – Antwerpen)

 

Proficiat aan alle kampioenen!

Geef een reactie

Close Menu